(Lana Del Rey – West Coast (The Young Professional Remix

התכוננו נפשית, שברנו תכניות חיסכון בשביל כרטיס לגולדן ואפילו התאמצנו וצלחנו את כל הדיסק החדש "אולטרה-וויולנס" בלי לבלוע חבילה של צירפלקס או לחתוך את הוורידים, אבל בשורה התחתונה - שום דבר לא עזר. לנה דל ריי הצטרפה לגל הביטולים של קיץ 2014 לצד אטרקציות גאות אחרות דוגמת הבקסטריט בויז והתיירים הלארדים שהיו אמורים לאזן קצת את הצרפתים הסטרייטים של פרויקט תגלית.

פוראבר תל אביב
רמיקס מושלם לחזרה מהקלאב

בקיצור, 'סאמר-טיים סאדנס' זה כאן. לתוך כאב הביצים המוזיקלי הזה נכנסים ג'וני גולדשטיין ועברי לידר במסגרת הרכב ה-TYP ומשחררים קצת את הלחץ עם שני רמיקסים מעולים של West Coast, אחד השירים הכי טובים באלבום. גרסת ה-Minimal היא הקצרה והקומוניקטיבית יותר מבין השניים בעוד גרסת ה-Dark ארוכה ומדויקת הרבה יותר אם אתם חובבים אמתיים של הביט האלקטרוני. כך או כך, ובהתחשב במקור העצוב, אתם יכולים להניח שהתוצאה רחוקה מאוד מז'אנר ההרמות והפורח הקשה ע"ש ה-3some והרבה יותר מתאימה להגדרה "לרקוד עם דמעות בעיניים".

מיועד ל: קבלו אימאג' - שבת בבוקר, רגע אחרי שחזרתם מהקלאב. הדירה חשוכה, הבגדים המעושנים בכביסה, הג'וינט דולק והטראק רץ בריפיט עד שכל הכימיקלים נרגעים ו/או כדורי השינה מתחילים להשפיע. אזהרה חמורה: אין לצרוך במצב של דאון!

(Lana Del Rey - West Coast (The Young Professionals Minimal

 

(Lana Del Rey - West Coast (The Young Professionals Dark

 

Pharrell Williams - Come Get It Bae

לפארל וויליאמס יש את כל המאפיינים של הגיי המושלם: חוש קצב מדויק, סטיילינג שכל פאשניסטה מהלימה לימה מנסה לחקות וקול פלסטו גבוה כל כך שהוא נותן פייט למוכרות הכי נשיות ורועשות בקסטרו. כל זה בלי להזכיר כמובן את הסטיגמה הקלישאתית על גברים כהי עור ומידת התחתונים שלהם, שלמרות שהופרכה שוב ושוב עם שלל התיירות הניו יורקיות (במרכז תל אביב) והעובדים הזרים (בפלורנטין), לא גרמה לאף אחד מההומואים שאני מכיר להפסיק לנסות ולהוכיח אותה מדעית. הדבר היחיד שחסר כדי להיכנס לאנשי השנה של Out הוא פתיחות רעיונית לנפלאות הישבן הגברי - אבל מילא, אף אחד לא מושלם.

הסינגל האחרון שלו שזכה לשם המטופש "Come Get It Bae" זכה בשבועות האחרונים לקליפ ויראלי שהכריח אותנו להתעמת עם מציאות עגומה במיוחד: גם מיילי סיירוס שם. שוב לשון בחוץ, שוב טוטאל לוק של סלאט שדפקה טונה קוק, שוב גניחות לא ברורות לאורך כל השיר. אלוהים, אני מוכן להתערב שהמזויפת הזו עושה רק מיסיונרי והכי פרוע שלה זה 2 כפיות רוטב לסלט, אבל מסתבר שאני בעמדת מיעוט. בכל זאת, אנחנו חיים בעולם עצוב שבו היא זכתה השבוע ב-VMA ופארל הגאון הלך הביתה בלי אף פסלון.

מיועד ל: כל מי שעדיין שומע את Happy מתוך בחירה. ברצינות, עדיף כבר מיילי סיירוס.

 

 ה"מיקסר" מארח: תומר מייזנר, דיג'יי ורזידנט הפוראבר תל אביב

(Antrig vs. Bastille - Won't Stop Pompeii (Tomer Maizner Mashup

בזמן שתל אביב ישבה לה בחושך במשך קיץ שלם וספרה יירוטים מוצלחים והפסקות אש הומניטריות, הפוראבר תל אביב החליט שלא לתת לחמאס לזיין לו את יולי-אוגוסט ויצא למסע בין כל בירות הלארדים בעולם. מברזיל ועד ברצלונה, נראה שאין קלאבר גאה אחד בעולם שלא חווה את הווייב התל אביבי מלבד התל אביביות עצמן. ובכן, רגע לפני שאנחנו מתפוצצים סופית על האוחצ'ה הבאה שתעלה תמונה ממיקונוס, הפוראבר מנסה להציל את הסופ"ש האחרון של הקיץ ומייבא את מסיבת ה-Baywatch שעשתה בתחילת החודש נעים להרבה מאוד ברזילארדים.

 

לכבוד המאורע, ה"מיקסר" גאה לארח את הרזידנט ההורס של הליין, תומר מייזנר שאחראי בין השאר על כמה מהמאש-אפים הכי מעיפים ששמעתם השנה באומן/בלוק. רק בגלל שהבטחנו לא לפרסם את התמונה המרימה שהתגלגלה למערכת (לכו תבינו סטרייטים), הוא הסכים לשחרר במיוחד לקוראי "מאקו גאווה" את המאש-אפ האחרון והמצוין שלו שכולל שניים מהלהיטים הכי מרימים של הקיץ. אגב, מייז – שיקרנו. הנה התמונה ואנחנו חושבים שהיא הורסת.

פוראבר תל אביב
תמונה מרימה. תומר מייזנר

מיועד ל: כל מי שמצא את עצמו בנוקנוק שמור לפחות פעם אחת בתור "XXXX אומן".

פוראבר Baywatch | יום שישי 29.08.14 | 24:00 | האומן 17 (אברבנאל 88, תל אביב)