>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
דיג'יי אנה פאולה. כבשה את מסיבות הגייז
עוד לא הסרנו את התיירים של הגאווה מהפייבוריטס בגריינדר, וכבר מגיח לו הפסטיבל הוורוד הבא ומתחיל ספירת אימונים חדשה לאחור.

פסטיבל ה"סולאר" חוזר לאילת שוב בסופשבוע האחרון של אוגוסט (29.8 – 1.9) ויאפשר גם לגייז התל אביבים הזדמנות פז לעשות בורדינג בשדה דוב מבלי שיחשפו לזוועות ה"כל כלול" הסטרייטיות שמככבות בעיר הדרומית במרבית הקיץ.

הקרבה למיקונוס ולפסטיבל ה-XL שבדיוק מסתיים מבטיח עדר נוסף של תיירים דלוקים שרק מחפשים להוסיף חברים חדשים לפייסבוק. התכנייה הסופית של הפסטיבל תיחשף במסיבה הקרובה של הפוראבר תל אביב בבלוק ורק למקרה שלא תהיו שם עם מחברת ועיפרון לרשום, כבר עכשיו מותר לספר שמלבד הפוראבר תוכלו למצוא בחגיגות גם את ליין הפאג של איתן טל ורועי רז, ליין ה-WE הבינלאומי וליין הפאפא של אליעד כהן.

"מסיבת ההשקה תתקיים במועדון הבלוק תחת הכותרת 'I’m a Solar boy', מספר לנו אוהד חיים, ממפיקי הפוראבר תל אביב שגם אחראי על הפקת הפסטיבל האילתי. "לצורך החגיגה, גייסנו את הכוכבת הבינלאומית, ששמה מתנוסס על גבי כל לפסטיבל גייז שמכבד את עצמו בעולם, דיג'יי אנה פאולה מברזיל".

ל-100 הראשונים: גופיות "סולאר" 2013

פאולה היא אחת מהיוצרות הנחשבות בעולם, שהצליחה לייצר נוכחות נשית מרשימה ונדירה בעולם הגייז העולמי ובפסטיבלים דוגמת הסירקיט בברצלונה. בישראל היא כבר כיכבה לא פעם לצד עופר ניסים ואף העמיקה את שיתוף הפעולה במיקסוס ברזילאי לכמה מהווקאלים הכי פופולאריים של מאיה סימנטוב כגון Hook Up ו-Love Me. "פאולה, תככב על העמדה לצד שגיא קריב שבדיוק חזר איתנו מסיבוב ההופעות הבינלאומי של הליין בברזיל", מוסיף חיים. "יחד איתה, הם יכניסו אותנו למקצב הברזילאי שכל כולו נועד לעשות לנו שמח והרבה".

מלבד האוס לטיני, שלושת חללי הבלוק יפתחו בכדי לספק טעימות נוספות מהליין אפ שצפוי השנה באילת. בחדר הלאונג' נוכל למצוא דיג'יי גילי אליאש שמצליח לנענע אפילו את העקשנים ביותר מבלייני הדרעק עם הסאונד הייחודי שלו ואת ליאור גלבוע שאחראי על הפופ הקופצני של האוויטה בימי חמישי, שיככב בחלל הסקווט של המועדון.

"כבונוס מיוחד לקראת הפסטיבל, נחלק ל 100 הראשונים שיגיעו למסיבה את גופיית הסולאר 2013 החדשה שלנו 'איים א סולאר בוי', שכבר מככבת בקמפיין הלארדים המצולם שלנו", מסכם חיים בחיוך תוך שהוא מציג את הגופייה בגאווה ששמורה למעצבי אופנה ומשאיר את ה"מיקסר" לדמיין את קרבות ה-Bitch Stole My Look שהיא עשויה לעורר בכל רחבי הילטון.

פוראבר תל אביבי - שישי, 28.6 החל מ 23:30, מועדון הבלוק ת"א (סלמה 157), 70 ₪ עד 1 בלילה.

להזמנת כרטיסים

>> לכל הטורים של אדיר רון ב"מיקסר"