בחודש יולי העניין הגאה בספיידרמן גבר לאחר התבטאות מעורפלת של טום הולנד, המגלם את ספיידרמן בספין אוף החדש לדמות האגדית של מארוול קומיקס. בראיון חדש למגזין GQ, הבהיר הולנד לבסוף מה קרה בחודש יולי. "השאלה הייתה, 'האם אתה חושב שצריך ספיידרמן גאה?'", התייחס לשאלה שענה עליה לפני כחודשיים, “נראה לי שזו צורה מאוד מתקדמת לבנות סוג של דמות חדשה. אז כן, אני לא רואה סיבה ש... נראה לי שצריך להיות, מתישהו. ואני מקווה שאוכל לחלוק את המסך איתו”.

התשובה הסופית היא שספיידרמן הצעיר כנראה לא יהיה גיי, אבל שהולנד מאשר את הקיום ההיפותטי של דמות מסוג זה, וישמח לעמוד לצדה.

תשובתו המקורית לשאלה האם הוא חושב שצריך ספיידרמן גאה הייתה: “כן, כמובן. אני לא יכול לדבר על העתיד של הדמות כי למען האמת אני לא יודע וזה לא תלוי בי. אבל אני כן יודע לא מעט על העתיד של מארוול, והם הולכים לייצג הרבה אנשים שונים בשנים הקרובות. העולם זה לא רק גבר סטרייט לבן. זה לא נגמר שם, והסרטים הללו ייצגו יותר מסוג אחד של אנשים".

למרות האיחור, מארוול עושים כעת מאמצים להגביר את המגוון בסרטיהם, ולייצג יותר דמויות חזקות ומרכזיות של נשים, להט"בים ועוד. האולפנים הבטיחו שדמותה של וולקירי, אותה מגלמת טסה תומפסון, תזכה למלכה שתשלוט לצידה על אסגרד החדשה. בסרט הקודם בסדרת "תור" נמנעו מלהציג את נטייתה המינית, הידועה בעולם הקומיקס של מארוול, אך זה ישתנה בסרט הקרוב.

>> "זו הסיבה שהחלטתי להפסיק לקחת PrEP"

>> 15 דברים מוזרים ומעצבנים שהומואים עושים

>> כך מצלמים את תמונת הפרופיל המושלמת לגריינדר

הגאווה העיקרית שלהם תלויה בסרט "הנצחיים" שעתיד להציג את גיבור העל הגאה הראשון שיעופף בשמי היקום של מארוול. אולי לא הראשון אי פעם, אבל בהחלט הראשון לקבל זמן מסך בתפקיד ראשי.

View this post on Instagram

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

View this post on Instagram

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on