בעוד בבית האח הגדול שלנו, המשולש הרומנטי דנית-אליאב-נופר הולך ומתחמם, ואז מתקרר, ושוב מתחמם, בית האח הגדול בארה"ב מארח את הרומן הטלוויזיוני הגיי-סטרייטי הראשון בתולדות התכנית:

פחות משבועיים מאז פתיחת העונה ה-16 של האח הגדול ארה"ב, והדיירים פרנקי גרנדה וזאק ראנס כבר מראים סימנים של רומן, למרות שהראשון הוא גיי והשני טוען שהוא סטרייט לחלוטין. הצופים, שאימצו עבור הזוג את הכינוי "זאנקי", עוקבים בדריכות אחר הרומן המתפתח, וכבר הספיקו לראות את הזוג במגוון רגעים אינטימיים, הכוללים נשיקות, חיבוקים, ריקודים וכרבולים, מתחת לסדינים ומעליהם.

אין תמונה
נא להתגפף בהתאם

גם הדיירים אינם אדישים למראה הרומן המתפתח, וחלקם אף נלחצים ממנו. "הם התכרבלו במיטה אתמול בלילה, ואני נשבע באלוהים שהייתי בטוח שהם הולכים להתמזמז", אמר הדייר קודי קלפיור, דוגמן התחתונים לשעבר. חלק מהצופים חושבים שההערה של קודי נובעת מקנאה, מכיוון שגם הוא נצפה חולק מדי פעם מגע אינטימי עם פרנקי. מה שנותן תקווה להתפתחות של משולש גברי ומזיע, במידה וזאק ישרוד את ההדחה הקרובה.

אין תמונה
לא, זו לא משימה סודית

"אני לא הומו", משתף זאק את הצופים בחדר האח, "אבל הקשר שלי עם פרנקי כל כך אמיתי וכנה, עד שאני באמת מרגיש שהוא בן הזוג שלי. אני אוהב הומואים. אני סטרייט ויוצא רק עם נשים, אבל פרנקי הוא פשוט אחד מהאנשים הגדולים ביותר שאי פעם פגשתי".

אין תמונה
הכי סטרייט בעולם. זאק

אין תמונה
ואוהב הומואים

פרנקי מצידו, פחות נלהב מאישיותו של זאק: "הוא בדיוק כמו כלבלב קטן. הוא פשוט מלווה אותי בכל מקום שאני הולך. אנחנו מתכרבלים במיטה, אנחנו מכינים ארוחות ביחד, אנחנו מרימים משקולות יחד, אנחנו הולכים לבריכה יחד, אנחנו ממציאים ריקודים ביחד... אני לא יודע מה מצאתי בו, אבל זה נחמד לעת עתה".

אין תמונה
זה טוב למצלמות. פרנקי

רומן אפלטוני או תחילתה של ידידות מופלאה? אתם תשפטו:

עוד ב-mako גאווה: