הכלל הראשון של הטרונורמטיביות הוא שכל אחד הוא הטרוסקסואל וסיסג'נדר עד שיוכח אחרת. ההכללה הזו כל כך שמרנית, שכשמדובר בכוכבות שמחזיקות ידיים, מתנשקות, או אפילו יוצאות יחד, לרוב הסיקור יראה בהן כחברות קרובות. באופן דומה, הכלל הזה עובד הפוך, שחקן שגילם בעבר דמות להט"בית ייחשב כגיי עד שיוכח אחרת, כי, ופה מסתתרת ההנחה ההטרונורמטיבית הבאה: למה לו לעשות את זה כשיש כל כך הרבה תפקידים סטרייטים נפלאים?

אספנו לכם תשעה כוכבים שנדרשו להוכיח שהם סטרייטים מאוד, ושהלוואי עליכם חצי מהדוגמניות שהצטלמו לידן על השטיח האדום. יש מי שהתעצבן מהשמועה, יש מי שנשאר אדיש, וכמה שנהנו. בינתיים ג'יימס פרנקו עדיין בארון הסטרייטי.

ג'ייק פאלהי

פאלהי שמגלם את קונור וולש בסדרה "המדריך לרוצח", הומו מוצהר במערכת יחסים בעייתית, התחמק בכוונה מלדבר על נטייתו המינית במשך שנים. כמו כוכבים רבים אחרים, פאלהי בחר באסטרטגיית יח"צ שטוענת כי כל פרסום הוא פרסום טוב, ושמח ללבות את הדיון בדבר נטייתו המינית, או לחלופין כפי שטען, כדי לפרק את מושג "הארון". ערב הבחירות בארה"ב פרסם פאלהי פוסט מרגש בו הוא יוצא מהארון כהטרוסקסואל, ומודה כי כוונותיו "לפרק את הארון" לא יועילו לקהילה הלהט"בית, כפי שתועיל תמיכתו בקהילה כסטרייט וכבן-ברית. הוא הוסיף כי מבחינתו היכולת לספר סיפור המייצג את הקהל הלהט"בי היא ברכה, והבטיח להמשיך ולעשות למען הקהילה הלהט"בית.

ניק ג'ונאס

הצעיר מבין האחים ג'ונאס גילם בחור הומו בדרמה האמריקאית "קינגדום". מאז התפקיד ב-2014 השמועות על נטיותיו המיניות מסתובבות, וזכו לזריקת סטרואידים בשנה שעברה כשחשף ששכב עם גבר, ורק לאחר מכן טרח להבהיר שהתכוון לסצנת סקס בה השתתף. ג'ונאס לא פעם דיבר על נטייתו המינית בראיונות, וכשנשאל ישירות ענה: "כגבר הטרוסקסואל, אני מרגיש בנוח לאהוב את קהל המעריצים שלי, גייז סטרייטים, כי מבחינתי אין הבדל, הם קהל המעריצים שלי".

אריק סטונסטריט

סטונסטריט שוודאי מוכר לכם ממשפחה מודרנית, אומר שהוא אוהב את דמותו של קמרון טאקר, אבל "תמיד הרגשתי כאילו אני צריך לפלס את דרכי מתוך סוג של בור, כדי לגרום לבחורות להבין שאני סטרייט למעשה".

ג'ייק ג'ילנהול

לא פלא שהקאובוי הגאה (טוב, יותר כמו רועה צאן ביסקסואל, אבל עדיין) נאלץ להתמודד עם שמועות על נטייתו המינית, אחרי שחימם את האוהל עם הית' לדג'ר ז"ל. כהרגלו, ג'ילנהול הגיב בשיא העידון השמור לכוכבים ממעמדו וענה שזו "מחמאה אדירה", אבל שהוא מעדיף "ציצים ותחת". משפט לג'ייק ולגבר הקוויר: זה שאין לך בעיה עם גייז, לא אומר שלא נותרה לך דרך לעבור בכל הנוגע ליחסך לנשים.

אנסל אלגורט

אלגורט זינק לתהילה עולמית עם צאת הסרט "אשמת הכוכבים" בשנת 2014. הרבה שמועות נפוצו סביב נטיותיו המיניות, בייחוד לקשר הקרוב שלו עם חברו לסט נט וולף. הכוכב הגיב בחשבון הטוויטר שלו לרכילויות בקצרה: "למקרה שעוד לא קלטתם... אני אוהב בנות. מאוד". בחלוף חצי שעה הוסיף ציוף נוסף: "בנוסף אני רוצה לומר שאם הייתי גיי, לא הייתי מסתיר את זה". כל הכבוד על היושרה.

זאק אפרון

כבר מימיו ב"הייסקול מיוזיקל" טיפח אפרון הצעיר תדמית של שובר לבבות, והתבגר כדי להצדיק אותה. אמנם השירים והריקודים עוררו אצל כמה אנשים תהיות לגבי נטיותיו המיניות, ומיותר לציין שמסיבות שמקורן בבורות. אפרון לא נשאר חייב והגיב לשמועות: "בכל הכנות, אם הדבר הגרוע ביותר שמישהו יכול לומר עלי הוא שאני גיי, אז נראה לי שזה בסדר, אני אחיה עם זה".

דארן כריס

כריס פרץ לראשונה בתור הבויפרנד של קארט האמל ב"גלי", ובמשך זמן רב נמנע מלדבר על נטיותיו המיניות. לכל שאלה בנושא ענה בניסוח קבוע פחות או יותר: "זה לא משנה אם אני גיי או סטרייט". אולם בשנת 2011 החליט כריס על שינוי גישה, ובראיון שהעניק למגזין OUT העיד: "לדעתי זה מעצים יותר לכולם, וגם בשבילי, אם אדבר על עצמי כסטרייט שמגלם דמות גאה".

דניאל רדקליף

ב-2013 ילד הפלא רדקליף גילם את המשורר ההומוסקסואל וחובב המלחים אלן גינסברג, בסרט Kill Your Darlings, ותמך בקהילה הלהט"בית באמצעות פרויקט טרבור. רבים ממעריצי הארי פוטר הגאים התאכזבו לגלות שהילד לא מעדיף שרביטים. "אם אנשים רוצים להגיד את זה, שיאמרו", הכריז רדקליף, "אבל אני לא כזה. אני סטרייט". בעבר העלה תהיות מדוע אנשים כל כך אובססיבים למיניות: "אני לא מבין למה סצנת סקס בין גברים יותר מזעזעת מסצנת סקס סטרייטית".

ג'סטין ביבר

כבר מ-2008 עם פרסום הלהיט הראשון שלו "בייבי", רדפו את ג'סטין ביבר הצעיר השמועות על נטייתו המינית. אולי משהו במתיקות הקול של הילדון, או בתספורת, תידלק את השמועה. ולמרות שתמיד ביטא את אהבתו לנשים, הרגיש צורך לצאת מהארון כסטרייט, כשהעלה תמונה שלו מנשק את שומר הראש שלו על הלחי עם הכיתוב: "אני לא גיי. וגם אם הייתי זה לא עלבון". אהה.