בתמונה: דיוויד בואי ז"ל ובחור אלמוני, אביו של מפרסם התמונה, יושבים על אופנוע, כשידו של הבחור מונחת על מותנו של כוכב העל הביסקסואל דייויד בואי, שיושב רכון על האופנוע ללא חולצה. הכיתוב היחיד שצורף לתמונה, "אבא שלי ודיוויד בואי בחופשה ביוון. 1988”. בתמונה הנוסטלגית ניתן לראות בבירור גם את אביו של המפרסם. "אני מקנא, הלוואי ובואי היה מ***ן את אבא שלי גם!”, כתב מגיב אחד, ופתח בשרשור של תגובות ברוח דומה.

התמונה כנראה דיברה בעד עצמה, או לפחות החמיאה לדמיונם המפותח של מגיבי הערוץ ברשת החברתית רדיט OldSchool. "אני טוען בפה מלא כי בואי היה הישות הכי קולית שאי פעם הלכה על פני כוכב הלכת הזה", כתב מגיב, "ושהוא ואבא שלך הזד***ו". מגיב אחר הוסיף, "ברור, תראה את המיקום של היד שלו".

My dad with David Bowie in a vacation in Greece. 1988. from r/OldSchoolCool

"זה הזוי", כתב עוד אחד, "שבזמן שהתמונה הזו צולמה, בואי היה מפורסם מזה 20 שנה", והוסיף, "ושהוא ז**ן את אבא שלך".

"יש סיכוי של 89.68% שאבא שלך התלכלך עם דיוויד בואי”, הוסיף מגיב אחר ואף ציין, “תתגאה בזה, חביבי".

מבול התגובות, הספקולציות ותיאוריות רדודות שהציף את הפוסט, הוביל את המפרסם להסביר את הסיפור האמיתי מאחורי התמונה. “היום פקששתי, פרסמתי תמונה של אבא שלי עם דיוויד בואי עם כותרת לא טובה, ועכשיו כולם חושבים שאבא שלי הומו ושהוא ודיוויד בואי הזד***ו".

"אז בחזרה ל-1988, אבא שלי וכמה חברים נסעו ליוון לחופשה", הוא מסביר, "איכשהו, בפרץ של מזל, אבא שלי איתר את דיוויד בואי על אופנוע שכור. אבא שלי, שהיה מעריץ גדול, ניגש אליו ושאל אם זה בסדר לצלם תמונה איתו".

>> זה הסרטון הגאה הכי קורע שנוצר בבידוד

>> סקס בימי קורונה: כל מה שחשוב לדעת אם אתה פעיל מינית

"דיוויד הסכים ואפילו נתן לאבא שלי לעלות על האופנוע מאחוריו לתצלום", הוא מסכם, "אבא שלי, כולו התרגשות, ישב על האופנוע ממש קרוב לדיוויד, ואחד מהחברים שלו צילם את התמונה בשבילו". מקומי חד עין זיהה את המוסד ברקע כמאפייה על האי לוס, שם השמועה מספרת שבואי החזיק בית קיט.