טיילר, דה קריאייטור (צילום: GettyImages - Kevin Winter)
טיילר דה קריאייטור. מנשק בנים לבנים מאז 2004 | צילום: GettyImages - Kevin Winter

טיילר דה קריאייטור, הראפר הצעיר והגאון היצירתי, מדליף, בהיעדר מילה טובה יותר לתאר זאת, פרט מידע חדש על המיניות שלו. בראיון למגזין הגברים GQ לגיליון איש השנה, נבחר טיילר, האיש בעל אלף התפקידים, לתואר פרובוקטור השנה, וסיפר על המוזיקה שלו, הקריירה והמיניות. והוא הרחיב בדיבור על הקריירה שלו, והמוזיקה שלו, ועל המיניות רק אמר: “אני אוהב בנות, אבל בסוף אני מז**ן את האח שלהן בכל פעם מחדש".

לרוע המזל, טיילר דה קריאייטור ממעט להתייחס למיניות שלו, ונותר לשער שהוא על הרצף הביסקסואלי, נזיל או כל הגדרה אפשרית, היות והוא מסרב להזדהות. השיטה שלו היא להתייחס, מבלי לבטל את העניין, במינימום מילים ומידע, שזה כמו מספיק אמת כדי להרגיע מעט את הסקרנות, ולא יותר.

View this post on Instagram

A post shared by Tyler, The Creator (@feliciathegoat) on

ההתייחסות הראשונה שלו למיניות הייתה במילים לשיר I aint go time, עם השורה הפשוטה, “אני מנשק בנים לבנים מאז 2004".

אולי בגלל המחסור במידע, כל רמז שעולה בנוגע למיניות של טיילור בן ה-28 זוכה לכותרות, כמו בפעם ההיא שג’יידן סמית’ הכריז שהוא במערכת יחסים איתו. שום אישור מטיילור עצמו לא הגיע, ולא מחבריהם, וגם תמונות לא היו שם כדי להוכיח, ובכל זאת, העיתונות התנפלה על פיסת המידע הזאת, שהסתברה להיות, אולי, בדיחה על חשבון מדורי הסלבס.

>> "כל פיסת גוף שאני חושף בתמונות מנומקת"

>> סמוטריץ' לא לבד: מצעד ההומופובים הגאים

>> תמר ומיכל נפרדו בגלל המשפחות - ובסוף נישאו בחתונה דתית

כך גם הדיס כביכול שהיה לו עם אמינם, שכתב עלב שורה מעליבה, שזכתה להתעלמות מטיילר. הוא מספר בקצרה על הדיס: “הוא הרגיש לחץ כי אנשים נעלבו בשבילי. אל תעלבו בשבילי. כששמענו את זה שיחקנו ג’י טי איי, החזרנו אחורה והיינו כזה, אההה, והמשכנו לשחק".

View this post on Instagram

A post shared by Tyler, The Creator (@feliciathegoat) on