האם יכול להיות שלראפר ההומופוב אמינם יש קלטת סקס, בה הוא נצפה משתעשע עם גבר אחר? אם תשאלו את הראפר והמנחה לשעבר של America’s Got Talent, ניק קאנון, התשובה היא בהחלט כן. למרות זאת, הרשו לנו להיות סקפטיים. קאנון שחרר שלשום (9.12) את הסינגל החדש שלו "The Invitation". במילות השיר קאנון החליט להתנגח באמינם: "שמעתי שלנהג שלך יש סרטון שלך מוצץ זין, שילמת לו ואז פיטרת אותו". קלאסי.

ההתקפה מגיעה בתגובה לסינגל Lord Above של פאט ג'ו, שיצא בשבוע שעבר, בו אמינם עוקץ את קאנון, כשהוא מרמז שרעייתו לשעבר מריה קארי סירסה אותו, או במילותיו: "נתתי לה לקצוץ את הביצים שלי לפני שאני אפסיד לך, ניק". גם מאוד קלאסי.

זמן קצר לאחר יציאת הסינגל של קאנון, הוא פנה לרשתות החברתיות כדי לומר שההאשמות לגבי אמינם נכונות. "עובדות!", הוא צייץ, "עורכי הדין שלו לא רצו שזה ייצא! הם כבר על הקו שלי".

>> הטעות ההרסנית שכמעט כל זוג גאה עושה

>> יונתן אגסי: "יום אחד אמצא בעל שידאג לי, בלי סמים ומסיבות"

בתגובה, אמינם נכנס בקאנון בטוויטר ודרש התנצלות. לאמינם, כזכור, יש היסטוריה ארוכה של הומופוביה. יותר משני עשורים, למעשה. גם לקאנון אין היסטוריה מפוארת ברגישות כלפי קהילת הלהט"ב. הוא היה אחד מתומכיו הגדולים של הקומיקאי קווין הארט בשערוריית הציוצים ההומופובים שלו במהלך עונת האוסקר בשנה שעברה, ואף הרחיק לכת וכינה את הסטנד אפ ההומופובי שלו "מבריק".