נראה שבוגרי "מירוץ הדראג של רופול" מאסו בבחירות הליהוק המסורתיות של התכנית, אלו שהפכו אותם לפופולריים. הרולטה של מירוץ הדראג ממשיכה להסתובב, וכמה ממתמודדי העבר, חלקם אף חזרו לעונת אולסטארס אך מעולם לא ניצחו, עברו לרשת החברתית כדי לגעור במייסד וכוכב התכנית, רופול, על בחירתו לא לשתף במרוץ מלכות דראג טרנסג'נדריות.

משתתפת העונה השלישית, כרמן קררה, הפליאה עם סדרה של ציוצים שמשמיצים את רופול, מטנפים על התכנית. קררה זועמת על הבחירה לא לשתף מלכות דראג טרנסג'נדרות, מכיוון שהיא מאמינה שיש המון כאלה שם בחוץ. היא התחילה עם ציוץ בו קראה לרופול "היטלר". כן, כמו הדיקטטור המטורף שרצח כשישה מיליון יהודים: "רופול הוא ההיטלר, נביא השקר, האנטיכרייסט של הקהילה הגאה".


קררה ממשיכה בציוצים משחירים. לכאורה, היא מגדירה את רופול כ"אדם הרע ביותר בשואו ביזנס". את ציוץ הטוויטר שיתפה מלכת דראג אחרת, דיטוקס, שהשתתפה גם בעונת האולסטארס.

>> 12 מאבקים שרק הומואים ורסטיליים חווים

>> כשסיפרתי במילואים שעשיתי ניתוח שינוי מין

קררה לא התנצלה על התייחסות למאמא רו כאל היטלר, לטענתה אנשים פשוט "לא מסופקים", וזו הייתה רק מטאפורה.

מלכה נוספת זרקה את הפאה שלה למירוץ. גם אז'ה טוענת כי בשם הקפיטליזם ופרסי אמי, הסדרה מוחקת את קהילת הטרנסג'נדרים שהם פעילי דראג פעילים. הזוכה במקום השני של העונה התשיעית, פפרמינט, יישרה קו עם אז'ה על ידי ציוץ מחדש.

דליה סין, אחת המשתתפות החדשות של העונה הבאה של המרוץ שתעלה בחודש הבא, מעניקה רוח גבית לרופול, ומצהירה שהיא רוצה לראות רק גברים מתמודדים במירוץ הדראג.


View this post on Instagram

A post shared by RuPaul Charles (@rupaulofficial) on