>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
סקסית, אבל הבחורים בקליפים יותר

בריטני ספירס פינקה את מעריציה במשך השנים בקליפים סקסיים לשירים מצליחים. בין האפקטים המיוחדים לכוריאוגרפיה המושלמת, מצאנו את הסיבה האמיתית להצלחת הקליפים: הבחורים הלוהטים שהשתתפו בהם.

מרבית הממתקים הם דוגמנים סקסיים שכיכבו בפרסומות שונות או דוגמני הבית של בתי האופנה המובילים, אחרים שחקנים בראשית דרכם – אך כולם הפכו את הקליפים לסקסיים באופן חריג. עם חזרתה למסך השבוע, והפעם מכיוון השופטת, קבלו את עשרת הבחורים הלוהטים של בריטני. על המסך.

ברנדון סטוטון
הקליפ: Womanzier, 2008
נושא: חוסר נאמנות

את הקליפ המצליח ביים ג'וזף קהאן (שהיה אחראי על העיצוב האמנותי הגאוני ב"טוקסיק"), ואנחנו נהנינו בעיקר מדוגמן הבית של קלווין קליין, ברנדון סטוטון. ועדיין, היינו מעדיפים שהיה מתחיל לרדוף מכנסיים, במקום שמלות.  

אין תמונה
ברנדון סטוטון

אלי סוואנסון
הקליפ: Ooops I Did it Again, 2000
נושא: חיים עתידיים על מאדים

כוכב פוטבול ודוגמן מצליח, שהשתתף סוואנסון בפרסומות שונות לאדידס, נייקי, ראלף לורן וחברות מובילות אחרות לפני שעשה את זה שוב בקליפ של ספירס.

אין תמונה
אל סוואנסון

טייסון בקפורד
הקליפ: Toxic, 2004
נושא: נקמה ואהבת גיבורי על

הקליפ הממכר סיפק כמה בחורים לוהטים שנכנסו לרשימה: הראשון הוא הדוגמן הג'מייקני-סיני-פנמאי. בעברו היה בקפורד דוגמן הבית של ראלף לורן לאורך שנים, והשתתף בקליפ האלמותי של טוני ברקסטון, Unbreak my Heart

אין תמונה
טייסון באקפורד
. בהחלט שבר.

סטפן דורף
הקליפ: Everytime, 2004
נושא: חיים ומוות בצל התהילה

עוד לפני שהפך לשחקן מהשורה הראשונה, השתתף דורף בכ-35 קליפים וכשחקן אורח בתכניות ובסיטקומים לאורך שנות השמונים. אם התבלבלתם, אז סצנה זכורה אחרת של הכוכב ההוליוודי היא מקליפ לCryin' של אירוסמית'.

אין תמונה
סטפן דורף

מאט פלקר
 
הקליפ: Toxic, 2004
נושא: נקמה ואהבת גיבורי על

השני שנכנס לרשימה הודות ל-Toxic הוא השחקן, הדוגמן והסופר, מאט פלקר. שמו של החתיך נקשר בקריירה הקצרה שלו בהוליווד עם רומנים לוהטים עם ג'ניפר אניסטון וכוכבות הוליוודיות אחרות. בצדק.

אין תמונה
מאט פאלקר

מרטין הנדרסון
הקליפ: Toxic, 2004
נושא: נקמה ואהבת גיבורי על

הדוגמן הלוהט השלישי שמסיים את טרילוגיית הבחורים מ"טוקסיק" לא נחל הצלחה רבה אחרי השתתפותו בוידאו, אבל בהחלט עשה את העבודה על הסט. עם עיניים כאלה, אין פלא.

אין תמונה
מרטין הנדרסון

צ'אד קול
הקליפ: Sometimes, 1999
נושא: אהבת נעורים

הדוגמן נבחר לככב בקליפ השני של סיפרס, לאחר שבחרה בבן דודה לקליפ לשיר הראשון שלה, Baby One More Time. קול, יליד קליפורניה, כיכב עד אז במודעות ובקמפיינים לחברות הלבשה, בהן סקצ'רס, טומי הילפיגר ואברקרומבי ופיץ'.

אין תמונה
צ'אד קול

ברייס דוראנד
הקליפ: Don't Let Me Be the Last to Know, 2001
נושא: סקס על החוף

אחרי שביים את כריס אייזק על חוף הים ואת מדונה גם בשיר "צ'ריש", אין פלא שבמאי הקליפים המצליח הרב ריטס בחר בלוקיישן המדהים שעל החוף. לתבל את הסצנות הוא לקח את הדוגמן הצרפתי, דוראנד, שהשתתף עד אז בפרסומות לחברות אופנה מובילות, בהן ורסאצ'ה וארמאני.

אין תמונה
ברייס דוראנד

אדריאן גרנייר
הקליפ: Crazy, 1999
נושא: ריקודים בסגנון שנות ה-50

קרש המקפצה של השחקן, שלפני "הפמלייה" ו"השטן לובשת פראדה" כיכב בקליפ של ספירס כחלק מקידום סרט הנעורים בכיכובו.

אין תמונה
אדריאן דריינר

קווין פדרליין
הקליפ: My Prerogative, 2004
נושא: חיי מותרות

הרבה לפני שעלה במשקל באופן אסטרונומי, היה הדוגמן, רקדן, ראפר לבחור של בריטני בקליפ. האמביציה של פדרליין לא עצרה שם, והוא הפך לבעלה של הכוכבת וגם לאבי שני ילדיה. היום הוא בעיקר שמן.

אין תמונה
קווין פדרליין

>> איך שרים את זה בהומואית?