הוזיאר נגד האפיפיור

את הזמר האירי הוזיאר אתם כנראה מכירים מהלהיט "Take me to church" שכבש את הפלייליסט העולמי בשנה האחרונה ומתרכז בנושאים של הומופוביה בדת. ובכן, מסתמן שהזמר לוקח את מסרי הלהיט לצעד הבא ובראיון לקלי אוסבורון הוא מגנה את האפיפיור פרנציסקוס ואומר "כל מה שהוא עושה זה לדבר ולא עושה שינוי אמיתי. הוא (פרנסיס) אמר בראיון פעם 'מי אני שאשפוט את העדפות המיניות של מישהו?' ולמרות שמדובר באמירה חשובה, זה משהו שהיה צריך להיאמר לפני 100 שנים". הלוואי שהיה לנו משהו ציני להגיד על זה אבל אנחנו עסוקים מדי בלהתמוגג ממנו, מכל מיני סיבות.

האקסית המסתורית של אדל

בלהיט האחרון שלה "Hello", אדל כמהה לקשר עם האקס מפעם, או שאולי מדובר באקסית? כך לפחות נרמז בפארודיה החדשה של אלן דג'נרס לשיר. הקומיקאית פתחה את תוכנית האירוח שלה כשהיא מספרת על החברות ארוכת השנים עם הזמרת ועל השיחה האחרונה שניהלו, כשהציגה לקהל את אדל בקליפ לשיר ואלן בצד השני עונה תשובות מבדרות לשאלות שעולות בשיר. התוצאה המשעשעת לפניכם:

רובי רוז וניק ג'ונאס מתקרבים

חברות שעושה לנו טוב בעיניים ובלב: השחקנית והזמר עלו על התחפושות וחגגו במסיבת האלווין יחד שנערכה בהוליווד. רוז התחפשה לשלד והצטופפה יחד עם הגירלפרנד פיבי דהל (כבר סופרים את הימים לחתונה), וניק הגיע פשוט כניק החתיך. אם כבר מדברים, יש אצלו דבר כזה שנקרא "פורים", נשמח לראות אתכם, כולם שם בתחתונים.

@nickjonas dressed as a babe.. I dressed as a skeleton

A photo posted by Ruby Rose (@rubyrose) on

התחפושת המושלמת של משפחת האריס

ניל פטריק האריס ובן זוגו דיויד בורקטה יכולים לפתוח את המוזיאון הכי מתוק בעולם עם התמונות המשפחתיות שלהם. אם אתם עוקבים בטח שמתם לב לכך שבכל שנה בליל כל הקדושים מעלים הזוג תמונה משפחתית עם ילדיהם (המתוקים עוד יותר) בתחפושות המושקעות שהם מכינים. השנה הם השקיעו בתחפושת בהשפעת מלחמת הכוכבים. 

אין תמונה
אוף. זה חמוד!