"מטילדה" מוקסמת משני המינים

שבוע קשה עבר על כוחותינו בהוליווד הוורודה, ומרבית מהסיפורים שקיבלנו במהלכו הם הדף מהפיגוע המחריד שהתרחש במועדון הריקודים הגאה באורלנדו, בו נרצחו 49 בני אדם. לפחות האירוע הנורא מחזיר לשיח היומי את המאבק הלהט"בי שעדיין מתקיים, וכך הרגישה גם השחקנית מארה וילסון, המוכרת כילדה שכיכבה בסרט הקאלט "מטילדה", שיצאה השבוע מהארון כביסקסואלית במספר ציוצים מרגשים בטוויטר. תחת שיתוף של תמונה שלה מגיל 18, היא כתבה: "זו אני במועדון גייז כשהייתי בת שמונה עשרה. אני נבוכה להסתכל על זה עכשיו, להיות בחורה 'סטרייטית' שלא שייכת לשם באמת, ומצד שני הרגישה כל כך מוזמנת. הקהילה הלהט"בית תמיד הרגישה לי כמו בית, במיוחד מספר שנים לאחר מכן, כשהבנתי משהו על עצמי. במשך זמן רב הגדרתי את עצמי כסטרייטית, אך לאחרונה אימצתי לעצמי את המשבצת של ביסקסואלית/קווירית". וילסון היא פעילה למען זכויות להט"בים ואנחנו מברכים אותה על האומץ לשתף. מרגשת היית ומרגשת נשארת.

>> לוויה במקום חתונה: בני הזוג נרצחו יחד בטבח באורלנדו
>> "אלו האחראים לפשע השנאה הבא בישראל"

הכוכבים בוכים על הטבח באורלנדו

על המחווה המרגשת של ליידי גאגא כבר דיברו מספיק השבוע, אך מפורסמים רבים אחרים חלקו השבוע את רגשותיהם לגבי הטבח באורלנדו, כשהמרכזי בינהם הוא הקומיקאי ומגיש תוכנית האירוח ג'יימס קורדן ("גאבי וסטייסי"), שהנחה השבוע את טקס פרסי הטוני, שנערך בניו יורק מספר שעות לאחר הדיווחים על הפיגוע. בנאום מרגש שפותח את הטקס, אמר קרודן: "שנאה לעולם לא תנצח! יחד, אנחנו חייבים לזכור את זה. הטקס הלילה נערך כסמל למאבק הזה". בנוסף, הרשת החברתית טוויטר הוצפה בציוצים של סלברטאים שהביעו את תמיכתם בנפגעים. הזמר אולי אלכסנדר, סולן להקת years&years, צייץ: "אני שולח את אהבתי לקהילת הלהט"ב. אתאבל היום ואלחם מחר". גם מגישת הטלוויזיה אלן דג'נרס צייצה שהיא שבורה ומתייפחת, וריקי מרטין הוסיף "אני גיי ואני לא מפחד. אהבה תנצח את הכל".
ניק ג'ונאס מזדקף

הו ניק ג'ונאס, בכל פעם שאתה מופיע במדור החיים שלנו הופכים לטובים קצת יותר. הזמר והחשקן הגיי פרנדלי הופיע השבוע בתוכנית של ג'ימי פאלון, בה הוא שיתף את המנחה על הפעם שהוא הגיע עם זיקפה ענקית לטקס פרסי הנוער, לאחר שעישן מריחואנה. "התעוררתי והכול הרגיש כאילו בהילוך איטי", הוא סיפר, "ולאחר מכן הייתי בדרך להציג פרס בטקס פרסי הנוער, כשלפתע במכונית התחלתי לקבל זיקפה לא צפויה שפשוט לא ירדה כל הערב". אם נחבר רגע את לוח הזמנים מאותה תקופה, סביר להניח שזה היה היום שבו ניק החליט "לשכוח" את טבעת הטוהר שלו. לא נורא ניק, גם ככה לבלות בקהילה שלנו זה גן עדן. צפו בראיון:

ניק ג'ונאס (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
והנה תמונה שלו מנסה לטשטש ראיות באותו טקס | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

קיילי מינוג עושה בוב דילן

את השבוע הזה אנחנו מסיימים עם יקירת הקהילה הזמרת קיילי מינוג, ששיחררה השבוע שיר חדש בשם "This Wheel's on Fire". הקאבר לשירו המפורסם של בוב דילן משנת 1969 ישמש כשיר הנושא של הסרט המצופה "פשוט נהדרת". אנחנו מקווים שהשיר המרים יגרום לכולם לרקוד יחד, בלי קשר למי הם ואת מי הם בוחרים לאהוב, והכי בגאווה.

>> מכתב איום לח"כים אחרי הטבח: "בקרוב אצלכם"
>> בובי בראון חושף: "וויטני יוסטון הייתה ביסקסואלית"