סולן להקת PASSION PIT יוצא מהארון

מייקל אנגלקוס, סולן להקת הפופ PASSION PIT, יצא מהארון השבוע כהומוסקסואל בראיון עם הסופר ברט איסטון אליס. בראיון מודה הזמר, שאובחן גם בהפרעת אישיות דו-קוטבית, שהתמודד עם קשיים רבים בכל הקשור למיניות שלו ובקבלה שלה, וזו הייתה התמודדות קשה אף יותר מהמחלה. "יכולתי לקום ולדבר על המחלה שלי ולבקש עזרה, אבל לא הרגשתי שאני יכול לעשות את זה עם המיניות שלי. חייתי בסביבה כל כך סטרייטית ואף אחד לא יכול היה להבין. ניסיתי להסתיר את זה כל כך כשהתחלתי לצאת עם אישתי. היא הייתה חברה טובה, אני אוהב אותה מאוד, וזה אחד הדברים שהכי כאבו בפרידה שלנו".

אנחנו מאחלים למייקל הרבה אושר בהמשך ומברכים אותו על כניסתו למועדון.

Backstage at the @lipton #BeMoreTeaFestival �� x @meldcole

A photo posted by passion_pit (@passion_pit) on

ניק ג'ונאס מכחיש לא מכחיש

שאלת השאלות שמסתובבת סביב הזמר ניק ג'ונאס, היא האם השתתפותו בסדרות בעיקר כדמות הומו-סקסואלית (ממלכה, מלכות הצעקה) תופסת גם בחייו האישיים? ברדיו 1 הרימו את הכפפה ושאלו את ג'ונאס האם הוא קיים יחסים עם גברים, והוא בתגובה לא בדיוק אישר, אבל לא בדיוק הכחיש- "אני לא יכול להגיד אם היו לי או לא, אבל אתם יכולים לראות אותי ב"ממלכה" ולהבין על מה אני מדבר". אל תדאג ניק, לשחק אותה קשה להשגה גם אנחנו יכולים.

קמפיין סלבס לסרטן האשכים
מה שתגיד. ניק ג'ונאס

הנשיקה "הלוהטת" של ג'ניפר לורנס

אולי כבר יצא לכם להיתקל בתמונה שכובשת את הרשת, בה נראית השחקנית ג'ניפר לורנס מנשקת את הכו-סטאר במשחקי הרעב נטלי דורמר. אז גל השמועות לא איחר להגיע (בערך כמו המחשבות שלכם), אבל מדובר בנשיקת טעות שהשתיים יצאו ממנה כמו מלכות. במהלך ראיון שנערך עם דרומר בפרמיירת הסרט החדש והאחרון בסדרה, ניגשה אליה לורנס ובמקום נשיקה מנומסת על הלחי השפתיים של השתיים התנגשו. הרגע המכווץ שכולנו יכולים להזדהות איתו הפך לויראלי ודרומר הגיבה לו: "אני הולכת להוריד את ג'ניפר לורנס מהפנים שלי". אנחנו לעומת זאת לא היינו מתקלחים שבוע.

הדמויות הגאות של ג'וני דפ

השחקן ג'וני דפ חושף שלפני 12 שנים הוא כמעט פוטר מתפקידו כג'ק ספארו בסדרת סרטי "שודדי הקארביים", לאחר שהמפיקים הרגישו שלדמות הפיראט שלו יש צד קצת גיי. דפ ענה להם בשיחה "לא ידעתם שכל הדמויות שאני מגלם הן גאות?". בראיון חדש הוא מוסיף להגיד "אני אוהב לחקור את הצדדים האלה בי. הם לא הבינו מה אני עושה ואת הדמות. זה הגיע ממש לשלב שהם חשבו לדחות את הסרט בגלל זה". דיסני, אנחנו לא אוהבים אותך יותר.

טריילר שודדי הקריביים: זרמים זרים
"אני אוהב לחקור את הצדדים האלה בי". ג'וני דפ

אולי אלכסנדר הוא פריצת השנה

הקראש החודשי שלנו, אולי אלכסנדר, סולן להקת YEARS&YEARS, נבחר לפריצת השנה ולאחד ממאה האנשים המשפיעים ביותר בקהילה של מגזין התרבות OUT, לצד דמויות כמו ברק אובמה וקייטלין ג'נר. הזמר שמאז שהתפרסם הצהיר שהוא מחוץ לארון, מדבר בראיון על אהבתו למוזיקה ועל הרצון לחיות חיים כנים כמה שיותר "אני אוהב להופיע. אתה זוכה להתרכז בחתיכה מהמציאות שלך ולהיות מי שאתה רוצה להיות. אתה לא צריך לדאוג ממה שאתה עושה ואם זה הדבר הנכון, פשוט תדאג להיות אתה".

אין תמונה
"פשוט תדאג להיות אתה". אולי עם ניל אמין סמית'

קייטלין ג'נר זוכה

לצד לקיחת חלק ברשימה שעליה דיברנו בפסקה מעל, זכתה ג'נר בעוד תואר מרגש השבוע- אשת השנה של המגזין גלאמור. בנאום המרגש עלתה קייטלין, שנראת נפלא מתמיד, ודיברה על השינוי שעברה "אף פעם לא הרגשתי שייכת, לא בצד של הגברים אבל בטח שלא בצד של הנשים. ההחלטה לצאת מהארון הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי בחיי". בנאום היא ציינה את חברותיה למאבק, לברן קוקס וג'נט מקס, וגרמה לנו להזיל דמעה. מה אתכם?

Incredible to be in the same room as these remarkable women. @glamourmag @judithlight #MadeleineAlbright #GlamourWOTY2015

A photo posted by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on