הדוגמנית והשחקנית קארה דלווין שברה לא מעט לבבות מאז יצאה מהארון כפאנסקסואלית בשנת 2015. היא הספיקה לצאת עם הזמרים הארי סטיילס וג'ייק באג, ולאחרונה גם סיימה מערכת יחסים בת שנתיים עם כוכבת "שקרניות קטנות" אשלי בנסון. בחודשיים האחרונים דלווין נצפתה קרובה למדי לבתה של סינדי קרופורד, קאיה גרבר בת ה-18, וביולי האחרון צולמו מחובקת בהפגנה בלוס אנג'לס. 

אבל עכשיו היא מתכוונת לשים את האהבה בצד, ולחקור מחדש את שנות המאבק בזהות המינית שלה בסדרה חדשה של רשת BBC הבריטית, שתתמקד בעיקר בסוגיות להט"ב ומגדר. הסדרה בכיכובה של דלווין תקרא "Planet Sex" (כוכב הסקס) והיא תחקור את השאלות הגדולות ביותר במיניות האנושית.

דלווין בעצמה תשתתף בשלל ניסויים והדגמות שיערכו במעבדות המין המתקדמות בעולם, במהלכן היא תנסה לענות על השאלה הגדולה מכולן - "למה חלק מאיתנו סטרייטים וחלק לא, והאם יש בכלל דבר כזה סטרייט?"

קארה דלווין (צילום: Edward Berthelot, Getty images)
צילום: Edward Berthelot, Getty images

"אני רק יכולה לדמיין איזו משמעות הייתה יכולה להיות לסדרה כזאת בשבילי כשהייתי בת 14", אמרה דלווין, "נאבקתי להבין את הרגשות השונים שלי. אם הסדרה שלנו תצליח לעזור לצעיר אחד לנהל שיחה קלה ונעימה יותר עם ההורים שלו, אז הצלחנו להשיג מטרה אחת מבין רבות". 

דלווין סיפרה בעבר שבשנות נעורייה הייתה אדם עצוב ומדוכא, שנאבק לצאת מהארון מול משפחה שמרנית וקרה. "לא רציתי להכיר במי שאני באמת, כדי לא לאכזב את המשפחה שלי", אמרה אז. אמה של דלווין, פנדורה, אמרה לדיילי מייל מוקדם יותר החודש שהיא לא יודעת מה זה פאנסקסואל ו"גם לא רוצה לדעת".