אם תמיד רציתם לחשוף את האלטר אגו שלכם או להתנסות בדראג, זו ההזדמנות שלכם.
ליין ה-Culture Nights של גיא סילברמן ורוני שוקרון באוויטה מאחד כוחות עם מגזין האופנה Con Art ומזמין אתכם לערב תחת השם Dress to kill בו צלם של מגזין האופנה יצלם את הלוקים של האורחים, מאפרת מקצועית תסייע לכם להשלים את המראה ואפילו יש פרס.

בערב, המוקדש למלכת הדראג הבלתי מעורערת רופול, מבקשים סילברמן ושוקרון ׁ(והאלטר אגו שלו נונה שלאנט) גם מהאורחים להגיע לבושים כאלטר אגו שלהם. "רופול בעינינו היא אשפית הטרנספורמציה וההעזה", מסביר שוקרון, "ולכן המהות של הערב הקרוב היא להגיד בואו, ותביאו אתכם האלטר גו שלכם, במטרה לעודד תרבות של להתלבש ולבטא את עצמך דרך ביגוד".

איך אני יכול למצוא או להתחבר לאלטר אגו שלי?

"הדרך הטובה ביותר היא לזהות מה מדליק אותך ולחקור את זה, להבין למה. להתמקד באנשים שמהווים השראה עבורך ולהבין למה הם ההשראה, מה אתה רואה בהם ומוצא אצלך ואיך אתה מבטא את זה בלוק שלך. אם למשל אתה אוהב את 'מלחמת הכוכבים' אז להביא אלמנטים חלליים לתוך הביגוד, האיפור ואפילו הציפורניים, להרגיש את זה ולהבין איזו טרפת בא לך להוציא. אפשר לנסות ולטעות ולשחק עם זה כל הזמן".

 wear yourself
רוני שוקרון והאלטר אגו שלו נונה שלאנט

למי שיתקשה, מאפרת מסטודיו "זה מקסים" תעזור לאורחים להשלים את הטאץ' וגם נונה תהיה שם לעזור ולכוון. "לכל אחד יש איזו פרסונה שרוצה לצאת, ואני הראשון שיודע להוציא את הפרסונות האלו החוצה", אומר שוקרון.

צלם של מגזין האופנה Con Art יצלם את הלוקים של האורחים והתמונות יועברו לתחרות שתתקיים בעמוד הפייסבוק של המגזין, אותו ישפטו הגולשים לצד צוות שיפוט הכולל את מייסדת המגזין Con Art  שרון אסתר, המעצב הצעיר זוכה פרס ווג איטליה מארק גולדברג, כמו גם נונה שלאנט וגיא סילברמן בעצמם.

האדם עושה את הבגד

במסגרת הערב תושק גם תערוכת הצילומים wear yourself של הצלם עידו וולפמן, שתיעד  את נונה שלאנט ואת רוני שוקרון בפיצול האישיות המרתק בין האלטר אגו לאיש שמאחורי הדמות. התערוכה היא חלק ממיזם house of nona, המקדם אמנים ישראלים בדגש על עשייה מאתגרת מגדרית.

"יצרנו עשרה לוקים גם לי וגם לנונה בניסיון לענות על השאלה האם הבגד עושה את האדם או האדם עושה את הבגד", מסביר שוקרון.

ומה המסקנה?

"אין ספק שזה לא הבגד עושה את האדם. במסגרת המיזם אנחנו מקיימים הרצאה פתוחה המיועדת בעיקר לנוער גאה, במטרה לחשוף אותם לעשייה ששמה אג'נדה גאה בפרונט, ולהראות שאפשר לפרוש כנפיים ולהרגיש הכי בנוח".

את העבודה האחרונה שלהם ניתן היה לראות בסוף השבוע האחרון, ב- T-dance חנוכה של שירזי שהתקיים באומן 17, שם הוצג מיצג לייב בשילוב וידאו ארט לצלילי הרמיקס החדש של עופר ניסים לאריתה פרנקלין. "הווידאו ארט הזה הוא פרי חזון משותף של שמעון שירזי ועידו וולפמן שהתגשם על הבמה".

 

Culture nights – dress to kill– שבת 27.12, החל מהשעה 22:00, פאב האוויטה

הרצאה 'האמנות יוצאת מהארון' – יום שלישי 6.1 בשעה 20:00, המרכז הגאה גן מאיר