>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
השער של המגזין האחרון בכיכובו של צ'אנינג טאטום
במשך שלוש שנים דיברו צוות OUT, מגזין הגייז המצליח בעולם, על מהדורה שתוקדש כולה לתל אביב. השנה כבר לא יכלו עוד. "לא רצינו להחמיץ את המומנטום שהעיר נתונה בו בימים אלה והסטייל המיוחד שלה", אומר תומאס רום, עורך המהדורה התל אביבית של המגזין שצפויה לצאת בנובמבר הקרוב.

כמי שגדל בישראל וזכה בוויזת עובד מיוחדת מתוקף כישוריו יוצאי הדופן בתחום הסטיילינג והעיצוב, רום מבין בסטייל ובמיתוג נכון. בעברו עבד עם המותגים המובילים בעולם, ייעץ לחברות גדולות, שימש כקריאייטיב דיירקטור במקאן-אריקסון העולמי והקים את סוכנות המיתוג THINK YOU בניו יורק, העובדת עם המותגים המובילים בעולם. עכשיו הוא מגיע לעיר הוורודה הראשונה ביחד עם הצוות של המגזין כדי להציג לעולם אתמה שאנחנו יודעים: יש לנו אחלה עיר גאה.

OUT (צילום: ליאור קסון)
עושרי מבלה | צילום: ליאור קסון

בשבוע שעבר קיים המגזין אירוע חגיגי על גג מלון בראון התל אביבי. אסי עזר, הבמאי איתן פוקס, ג'ייסון דנינו הולט, יפה ברוורמן - בעלת גלרית ברוורמן, מעצב העל רפאל נבות, רבקה סאקר - יו"ר חבר המנהלים של סות'ביז ישראל, דביר בר, אנחל בונני, גיל דסיאנו, דודי בלסר ואחרים מהסצנה המקומית באו לחגוג ואיתם הומואים מקומיים נוספים וידידי הקהילה הגאה באירוע קוקטייל בניחוח אמריקאי. האירוע התקיים כחלק מסיבוב ההיכרות של עורכי המגזין עם הקהילה הגאה המקומית וביוזמתו של רום.

OUT (צילום: ליאור קסון)
"הגברים כם מדהימים". לא משהו שלא ידענו | צילום: ליאור קסון

יש בתל אביב אנרגיה מיוחדת

OUT נוסד ב-1992 על ידי מייקל גוף וכיום עומד בראשו אארון היקלין. 300,000 קוראים את המגזין המודפס ולמעלה ממיליון גולשים און ליין. "הקוראים שלנו הם נאמנים מאד, מבינים בתרבות הפופ ובטרנדים חמים", אומר רום. ואם כבר טרנדים חמים, הם היו חייבים לבוא לתל אביב.

OUT (צילום: ליאור קסון)
אנחל בונני. בא לפרגן | צילום: ליאור קסון

"ניסינו לעשות את המיטב בסיקור של תל אביב ובהבאת כל הדברים המגניבים, האינטלקטואלים, המעניינים והמסקרנים בישראל כרגע", מספר רום. "אמנם הצוות התכונן לנסיעה ושמע דברים טובים על האווירה הגאה בישראל, אך הוא עדיין הופתע מאד כשהגיע לכאן. יש כאן משהו מיוחד, אנרגיה שונה. אתה מייד מרגיש חיוני. הישראלים יודעים לחגוג באופן מיוחד".

OUT (צילום: ליאור קסון)
אווירה אמריקאית על גג מלון בראון | צילום: ליאור קסון

לצורך הכנת המהדורה המיוחדת שתצא בנובמבר הקרוב, הגיעו לארץ כל הצוות הבכיר של OUT, העורכים והכותבים הראשיים. לפי רום, הישראלים מהווים מקור להשראה עבור העולם כולו. "ההתפתחות בתחום הפוליטיקה, התרבות והמשפט מרגש מאד. אתם מהווים תקווה גדולה לאזור ולעולם כולו. נדהמנו לגלות איך אתם עושים את כל זה ביחד עם שמירה על הלייף סטייל המיוחד והסוער של תל אביב".

OUT (צילום: ליאור קסון)
דודי בלסר. יפה כמו תמיד | צילום: ליאור קסון

חוץ מתל אביב, הצוות ביקר גם בנגב, בירושלים ובגליל. רום מספר, כי לא רצו רק לתאר את תל אביב וליצור מהדורה ערוכה על עוד מדינה והתושבים הלוהטים שלה. "לשם כך, דאגנו שהצוות יתערה באווירה של תל אביב וערים נוספות, בכדי שיוכלו לתאר את החוויות האישיות שלהם, אתה מהות והאנרגיה שהעיר מציעה.

OUT (צילום: ליאור קסון)
אסי עזר עם איתן פוקס | צילום: ליאור קסון

רום מדבר על אווירה שקיימת ברחובות תל אביב, "משהו שאתה לא יכול להסביר, אבל בהחלט מרגיש כשאתה כאן. זה המקום להיות בו. העיר התפתחה  וצמחה בעיר בעשר בשנים האחרונות ועדיין שמרה על האותנטיות והייחוד של המקום. יש איזון מושלם של עיר כייפית, סקסית, מיוחדת ומרגשת".

OUT (צילום: ליאור קסון)
משמאל לימין: אארון היקלין, תומאס רום ואדוואדר גרה | צילום: ליאור קסון

"ערוץ הגאווה עושה צדק עם הקהילה הגאה"

ואם מדברים על אווירה, אי אפשר בלי הגברים הישראלים. "הצוות נדהם לגלות גברים מזרח תיכוניים סקסיים, גבריים וחזקים, אך גם רגישים, קוסמופוליטיים ומודעים לאופנה". כמי שביקרו במקומות רבים בעולם, הצוות לא יכול היה להתעלם מהמחויבות של הגייז המקומיים לחדר הכושר ולתזונה בריאה, כפי שבלט בחוף הים. "אך בשילוב עם מודעת לתרבות ולאופנה. היה נעים לגלות הומואים בכל גלריה, חנות ספרים או מוזיאון בהם ביקרנו".

OUT (צילום: ליאור קסון)
צילום: ליאור קסון

רום מספר כי יצרו קשרים חמים וחברויות עם אנשים מהקהילה המקומית. "נדהמנו מההשפעה של OUT על הישראלים. הישראלים קיבלו אותנו בזרועות פתוחות. בוודאות נחזור לכאן שוב".

_OBJ

ומה הם חושבים על ערוץ הגאווה? "בהיותי ישראלי שנולד והתחנך כאן, הכרתי את הערוץ כמובן", מספר רום. "יחד עם זאת, הופתעתי לגלות את כי גם צוות העורכים הלא ישראלי שמע על הערוץ. האופן האינטליגנטי והרגיש בו מטפל הערוץ בנושאי גאווה, עושים צדק לקהילה הגאה בישראל". מקסים לראות גישה עמוקה אך מרעננת לגאווה". והם יודעים על מה הם מדברים.

_OBJ

>> בן הזוג של אדל בגד בה עם גבר