ציונה פטריוט, המלכה האם של הדראג הישראלי, כבשה כמעט כל במה בישראל אבל הגיע לעולם הדראג לגמרי במקרה. כיום אחרי למעלה מעשור של פאות וליפסינק, ציונה חוגגת יום הולדת בנוסח העיסוק החדש אותו היא מטפחת בימים אלו - עולם הקונדיטוריה.

יובל אדלמן, האלטר אגו של ציונה, בכלל לא תכנן להגיע לעולם הדראג - הוא סיים תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים, המשיך לשנה של לימוד קופירייטינג ועבד שנתיים כקופירייטר במשרד פרסום. בשנת 1997, לאחר הופעת דראג קלילה ביומולדת של חברה, הגיעו אליו פניות נוספות עד שבשנת 1998 התחרתה ציונה פטריוט בתחרות "מלכת הדראג של ישראל", שם זכתה במקום השלישי. היא הקימה יחד עם רמה רימינג הזוכה במקום השני את צמד "הדראגולות" ומאז לא עצרה לרגע.

אין תמונה
הכי פטריוטית. ציונה

כבר שמונה שנים שהיא מנחה ערב הסטנדאפ-דראג הקבוע בימי שלישי בבר האוויטה יחד עם טלולה בונט, ולצד מסיבות הרווקות ואירועי החברה ציונה כבשה גם את המסך הקטן - הנחתה את תכנית הטלויזיה "מלכת האמבטיה" בערוץ 24, השתתפה בסדרות "תמיד אותו חלום", "ביפ קומדי האוס", "עונת החתונות", והגישה עם טלולה פינה קבועה בערוץ 24. כיום היא מופיעה לצידן של טלולה בונט, דיוה די וקיארה דופלה, בהרכב הדראג המצליח "פאות קדושות" שהגיע לבמות התיאטראות השונים בארץ ובעולם אחרי שהופיעו בברלין, קלן, אמסטרדם, ברצלונה, קופנהגן, סן פרנסיסקו ועוד.

ביום שלישי הקרוב, תחגוג ציונה יום הולדת באוויטה בר, כשהמקום יהפוך לקונדיטוריה אחת גדולה, מעשה ידה של ציונה. באירוע יתקיים מופע מיוחד של להקת פאות קדושות, בלאדי מרי ודייזי ביץ'. כמו כן באירוע ינכחו אורחים מיוחדים נוספים.

כניסה - 20 ש"ח, רכישה במקום על הבר ברחוב יבנה 31 בתל אביב.

עוד ב-mako גאווה: