>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

כארבע מאות חברים, שותפים לעשייה, מפרסמים, עולם האופנה, סלבס התגברו אתמול על הסופה והקור והגיעו לערב ההשקה של מגזין FOD במועדון הג'ימי-הו החדש ברחוב רוטשילד, כשכולם סקרנים להציץ במגזין הלייפסטייל החדש לגייז המגיע לדוכני העיתונים ולרשת סטימצקי ביום שני הקרוב.

אירוע השקה FOD (תמונת AVI: mako)
הבהלה לוורוד | תמונת AVI: mako

יזמי המגזין אלי גייגר, שי דויטש וסיגל רמתי ביחד עם העורך דביר בר ארחו בן היתר את ח"כ ניצן הורוביץ, חבר מועצת תל-אביב יניב ויצמן, גל אוחובסקי יו"ר איגי, אסי עזר, אביעד קיסוס, מיקי בוגנים, ישראל אהרוני, ד"ר אריק אלפר, ליהי גרינר, ליאון שניידרובסקי, השף עומר מילר, פותנה ג'אבר, שירזי, קיי לונג, אושרי, המפיקות ענת ודנה ועוד הרבה חברים טובים שנהנו מהמניגלינג הכי סוער בעיר ומהופעה של שלושה זמרים מבטיחים שים אדרי, דודו יצחקי ואור בן עזרא.

"אין מקום במגזין לאנשים בארון"

בדברי הברכה התייחס דביר בר העורך אל התהודה הציבורית סביב טורו האישי של הזמר הראל סקעת המפרסם במגזין FOD ושחלקים ממנו צוטטו אתמול בערוץ הגאווה ובאמצעי תקשורת אחרים שביקשו לשמוע את סקעת מדבר על הרצון להיות הורה.

אלי גייגר ודביר בר (צילום: ליאל בומברג )
אלי גייגר ודביר בר | צילום: ליאל בומברג

 "הראל, ורבים אחרים, מייצגים בעיני את מי ואת מה שאני מתכוון שיהיה במגזין שלנו: הכל חוץ מדבר אחד. חוץ מארון." אמר בר "לא תמצאו אצלנו כתבים בשם בדוי, לא תמצאו הומואים מפורסמים שמסתירים את זהותם. בתפיסה של האנשים מאחורי המגזין, ארון הוא דבר פאסה וכלי תקשורת שמשתפים פעולה עם אותן יציאות מהארון, לא בהכרח עוזרים."

שי דויטש וסיגל רמתי (צילום: ליאל בומברג )
שי דויטש וסיגל רמתי | צילום: ליאל בומברג

אלי גייגר, בשם צוות יזמי המגזין, הודה לכל התומכים והעוזרים שהגשימו חלום שהתחיל מרעיון לפני כשנתיים וגייס אליו למעלה ממאה כותבים, צלמים, מעצבים ותורמים נוספים למגזין. בנוסף, ביקש גייגר להודות בשם שלושת היזמים - כל אחד לבעל הפרטי שלו בבית שתמך ועזר, והוסיף וציין כי הוא ובן זוגו, ערן פל, חגגו באירוע 13 שנה. חגיגה כפולה.

מיקי בוגנים וגל אוחובסקי FOD (צילום: ליאל בומברג )
מיקי בוגנים וגל אוחובסקי FOD | צילום: ליאל בומברג

שיראזי FOD (צילום: ליאל בומברג )
שיראזי FOD | צילום: ליאל בומברג

בסוף דברי הברכה הגיע הערב לשלב שכולם חיכו לו – ההצצה הראשונה למגזין החדש. על שער מגזין FOD נבחר לככב יונתן גרינדל בן ה 23 במקור מאנגליה והיום בבנימינה והרקע בוורוד הוא מחווה לעורכי ומשתתפי הירחון "הזמן הוורוד" שייסד יאיר קידר.

ניצן הורוביץ FOD (צילום: ליאל בומברג )
ניצן הורוביץ FOD | צילום: ליאל בומברג

יואב מאיר ועומרי חיון (וידאו WMV: ליאל בומברג )
יואב מאיר ועומרי חיון | וידאו WMV: ליאל בומברג

>> הראל סקעת: אני רוצה להיות אבא"

>> צפו: חייל מארינס מנשק את בן זוגו

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה