משט הגאווה "יאכטי" היה אמור להיות המשט הגאה הכי גדול שנערך בישראל ופיצוי מתוק על המצעד שמגפת הקורונה גנבה מאיתנו. 25 כלי שייט, מקטנים ועד גדולים, היו אמורים לצאת להפלגה ארוכה עם מוזיקה מרימה, בר אלכוהול פתוח ובריזה משגעת מול חופי תל אביב. אבל אז הגיעה ההודעה על הסגר השני והמגבלות המחודשות ששיבשו את התוכניות של ניר נוי, מנכ"ל קבוצת הלילה שאחראית על הפקת האירוע.

משט הגאווה ידחה למועד חדש ויצא ככל הנראה במקביל למצעד הגאווה שיערך ביוני בתל אביב, בלי נדר. אבל למרות זאת, נוי לא מתכוון לוותר על המסיבה לחלוטין והרים הפלגה ספונטנית וסקסית על היאכטה הגדולה של איציק אבנרי, רגע לפני שכולנו ננעלים בבתים.

"אני אוהב לבלות ולחיות את הריגוש של הלילה, של האנשים ושל הריקודים. מבחינתי זאת הדרך לחיות, בהנאה ושמחה", אומר נוי בשיחה עם mako, "רק ככה אפשר להישאר שפויים בעולם שהופך להיות יותר ויותר הזוי. ה-DTM לקח על עצמו את המשימה להחזיר את הריגוש של הלילה, עם כמה שיותר אפשרויות בילוי. אחת מהן היא ה"יאכטי". לאור ההנחיות החדשות דחינו את המשט הגדול, אבל דווקא עכשיו חשוב לנו אפילו יותר להרים אנרגיות, רגע לפני הסגר. נשאף חמצן חופשי של ים ונסגור את הקיץ המוזר בצלילה צוננת".

ניר נוי (צילום: לימור בן-רומנו)
ניר נוי | צילום: לימור בן-רומנו

ההפלגה תצא מחר (חמישי) בשעות אחר הצהריים מנמל יפו והיא תימשך שלוש שעות. על גבי הסיפון יחכה לבליינים הספונטנים בר משקאות פתוח בחסות "אבסולוט וודקה", שגם תעניק לכל אורח במתנה תיק גב ובתוכו הפתעות מיוחדות. בהתאם לתנאי הים, תתאפשר במהלך ההפלגה ירידה למים, וכל הטוב הזה במחיר עלות בלבד (150 ש"ח). כמות הכרטיסים מוגבלת ל-100 אנשים בלבד, אז אם אתם בעניין כדי להזדרז ולרכוש כרטיסים בעמוד האירוע

רגע לפני הסגר: הפלגה גאה ספונטנית   (צילום: דקל לזימי )
המשט אמנם נדחה, אבל יאכטי לא מוותרת | צילום: דקל לזימי

רגע לפני הסגר: הפלגה גאה ספונטנית   (צילום: דקל לזימי )
המשט אמנם נדחה, אבל יאכטי לא מוותרת | צילום: דקל לזימי

צילום ועריכת הקליפ: דקל לזימי | שיר מקורי: רן דנקר | רמיקס: שגיא קריב