נוטוריוס GAY לימה לימה
להתראות, חצר. הלימה לימה

אחרי 8 שנות פעילות מוצלחות במועדון הלימה, נוטוריוס GAY, הליין השבועי הכי ותיק בעיר, מעתיק את פעילותו לכולי עלמא החדש. נוטוריוס התחיל כשבילוי ביום חול היה נשמע מופרך והיפ הופ לגייז היה בכלל מדע בדיוני. במהרה הערב צבר תאוצה והביא עימו צורת בילוי חדשה לקהל היעד המגוון שפקד את הליין. זה 8 שנים שהערב פועל בהצלחה רבה, כשהוא מושך קהל מגוון של סטרייטים, גייז, אמנים, אנשי בידור, תיירים מכל העולם וחובבי מוזיקה שחורה. הערב שהפך את ימי שני למסורת שבועית, אבן יסוד בתרבות הלילה של העיר ששילבה בין תרבות בילוי מועדונית לצד אופציה רגועה ובוגרת יותר. 

מחר תתקיים מסיבת הפרידה הרשמית מהלימה לימה עם די גיי עמי, החל מ-23:00. הכניסה, כתמיד, היא בחינם.

נוטוריוס GAY לימה לימה (צילום: דור מלכה)
עמרי שפירא ועדי ברנדה, ממייסדי הליין | צילום: דור מלכה

וכעת עובר הליין ללוקיישן חדש - חלל הכולי עלמא (רחוב מקווה ישראל 10) מחולק לרחבה חיצונית תחת כיפת השמיים לצד מרפסת עליונה רחבה וגרם מדרגות מרשים, יחד עם בר פנימי יפיפיה, רחבת ריקודים עם סאונד מעולה ושירותים סקסים. המקום מציע למבקרים בו את השילוב המנצח של חווית מסיבה לצד צ'יל נעים עם חברים שרוצים דרינק בקלילות ולדבר. 

המעבר לכולי עלמא, מעבר לרענון בלוקיישן, מסמל גם ריענון מוזיקלי: הליין אפ של ימי שני יעבור ראקציה כימית מזורזת ויבנה בשיתוף נדב נאמן וירין לידור. בכל יום שני יעמוד בעמדה DJ אחר ממיטב תקליטני ההיפ הופ שיש לעיר להציע. יושם דגש על הצגת אמנות עכשיוית ומקורית שתוקרן ותוצג ברחבי המתחם, לצד פרפורמנסים ומיצגים שישתלבו עם הזמן.

אין תמונה
וולקאם, יו. הכולי עלמא
אין תמונה
הבית החדש של הליין בימי שני

אירוע הפתיחה יתקיים ביום שני ה-2.6 וינגן בו אייל רוב (סוליקו) המוכשר. שבוע לאחר מכן יתקיים אירוע הגאווה השנתי (ינגן אורי שוחט), והליין ימשיך במתכונת שבועית כל יום שני. כל חודש יוני יועבר בשידור חי ב"קול הקמפוס" 106 על הסקאלה. הערב סטרייט פרנדלי והכניסה, כרגיל, היא חינם מעל גיל 24 בלבד.

עוד ב-mako גאווה: