קונדום חד כיווני (צילום: אור גץ, SXC1)
אפשר להשתעשע עם גומי ולהישאר בחיים | צילום: אור גץ, SXC1

יום האיידס הבינלאומי יחל ב-1 בדצמבר, ונראה כי הצורך בהעלאת המודעות לנושא בקרב הציבור חשובה מאי פעם עם מספר נשאים גדול והתייחסות לוקה בקרב רבים בקהילה. ליין ה"ביף ג'רקי" של תומאס שמש נרתם למטרת החשובה.

אפשר ליהנות ולשמור על הבריאות. הפתרון: גומי

לקראת יום האיידס וחודש המודעות, מתכנן ליין הביף ג'רקי של תומאס מסיבה מיוחדת שתשתמש במסר הכפול של העלאת המודעות לפטיש הגומי (RUBBER ) בקרב חברי הקהילה, בשילוב עם המסר לשימוש בקונדום, שעשוי מגומי, כאמצעי המניעה העיקרי להדבקות בנגיף.

תומאס שמש (צילום: רון בן דויד)
"הגיע הזמן שהקהילה שלנו תדע לקבל את האחר", תומאס שמש | צילום: רון בן דויד

"הביף אמנם נתפס כליין הארד קור בקהילה אבל אנחנו מנסים להעביר גם אג'נדה חברתית- קהילתית", אומר תומאס שמש, מנהל הליין. "חלק ממנה היא קיום סקס מוגן וקבלת השונה והאחר בקהילה, משהו שהקהילה שלנו קצת חסרה בו".

שמש מדגיש, כי הגיע הזמן שהקהילה תהיה יותר פתוחה לנושא האיידס ויותר ליבראלית לנשאים, ואולי ככה תעלה המודעות שלהם לגבי סקס בטוח. "במסיבות שלנו תמיד מחלקים קונדומים, ואנחנו דואגים שהסרטים שמוקרנים הם תמיד סרטי סקס מוגן. גם מופעי הפורנו שלנו על הבמה, נעשים עם קונדום". כן, שמעתם: יש מופעי סקס.

"השימוש בגומי כאחד מהפטישים החזקים בעולם הקינקי, מחד וכאמצעי הגנה, מאידך, נראה לנו כדרך הנכונה להתייחס לנושא ולעזור להעלות את המודעות.", אומר תומאס.

ליין הביף ג'רקי (צילום: רון בן דויד)
מתוך התמונה המיוחדת שצולמה לקראת המסיבה. ליין הביף ג'רקי | צילום: רון בן דויד

המסיבה תתקיים ב-18 לנובמבר במועדון הזיזי, וכמיטב מסורת מסיבות הליין, המסיבה צפייה להיות ארוכה מהרגיל ותכלול מוסיקה משובחת, מופעים חיים על הבמה, אזור משחקים גדול  והפתעות נוספות. על עמדת הדי ג'יי ינגנו שגיא קריב ואלעד נבון במוסיקת פרוגרסיב האוס, מינימאל וטק האוס. הכניסה לגברים בלבד.

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה

>> לקבוצה של mako   גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?