סרט האימה הצרפתי החדש "סכין + לב", שהיה מועמד לדקל הזהב בפסטיבל קאן, הוא מעין מחווה לסרטי הפשע האיטלקיים. עלילתו של הסרט שביים יאן גונזלס, מתרחשת בסוף שנות השבעים וסובבת סביב חברות וחברי הקהילה הגאה בפריז, רגע לפני שמגפת האיידס מכה בהם. אן, מפיקה של סרטי פורנו גאים, נפרדה מבת הזוג שלה ומוצאת את עצמה נמשכת לבחור צעיר, אותו היא מנסה לפתות להשתתף באחד מסרטי הפורנו שלה.

מכאן מתחיל מותחן אימה פסיכולוגי חסר סנטימנטליות ומלא הומור שחור, כשגבר מטורף במסכה מתחיל לעקוב אחר סט הצילומים. את התפקיד הראשי מגלמת השחקנית הצרפתייה האהובה ונסה פאראדי ("הנערה על הגשר", "חתונה לבנה").

רגע לפני עלייתו לאקרנים בבריטניה, השתחרר קליפ נועז מהסרט, שבינתיים זמין להשכרה בצפייה ישירה דרך אמזון. בסצנה הטיזרית שלושה שחקני פורנו מתגפפים מול המצלמות. נאלץ להניח שהמטורף במסכה עדיין לא הראה את פניו הנסתרות.

המגזין האמריקאי "הוליווד רפורטר" הגדיר את הסרט כ"סלאשר קאמפי מהנה בצורה בלתי רגילה, הבוחן את צדדיה האפלים של התשוקה". אם זה לא מספיק מסקרן, המגזין תיאר את הסרט כ"ילדם הלא חוקי של דריו ארג'נטו, בריאן דה-פאלמה וקנת אנגר, שעשו מין בשלישייה לצלילי מיקסטייפ של ג'ורג'יו מורודר". לא שאנחנו מבינים מה זה אומר בדיוק, אבל אין ספק שנרצה לבדוק את העניין לעומק.

>> "לרגע לא מתחרט שבחרתי להיות שחקן פורנו"

>> 20 המפורסמים שיצאו מהארון ב-2019 (עד כה)

>> פינת ליטוף: למי מהכוכבים הייתם עושים טובה?

>> חשיפה: המעסה המתחזה מרמת גן שאונס את הלקוחות

צפו בטריילר המלא: