רופול בעירום
Shantay you stay | צילום: יחסי ציבור
רופול (מאמא רו בשבילכם) היא ללא ספק מלכת הדראג המפורסמת ביותר בעולם. שלושה עשורים של הופעות, מוזיקה, ספרים ואפילו ליין מוצרי איפור משלה, סייעו לאגדה החיה הזאת להטביע חותם על התרבות הלהט"בית בעולם כולו, ואת זה אף אחד לא יוכל לקחת ממנה. בספרה החדש "גורו" (GuRu), מאמא רו מספרת איך היא הפכה להיות האדם שהיא היום.

רופול היא הרבה יותר ממלכת דראג - והיא משתפת בשיעורי החיים שלמדה, כדי שנמנע מטעויות וכדי להעצים את הקהילה הגאה. המוח היצירתי מאחורי התכנית הכי קאמפית על המסך, "מרוץ הדראג של רופול", החליט ללכת צעד אחד קדימה, ובספר החדש תוכלו למצוא גם תמונה נדירה של רופול בלי נוצות ומלמלות, בחליפת יום ההולדת שלה בלבד.

View this post on Instagram

A post shared by RuPaul Charles (@rupaulofficial) on

"אני אוהב לחשוב על הגוף שלי כעל הרכב שלי, המכונה האנושית שלי", הוא מסביר בראיון לקידום הספר החדש, "בשלב זה, צברתי הרבה קילומטרים על הרכב שלי, ולפעמים הגלגל אוהב לפנות קצת שמאלה כשיורד גשם. הגוף שלך יודע מתי יש סערה".

את "גורו" רופול מגדירה כ"ספר עזרה עצמית על סטרואידים", והוא מציג בפני הקהילה נושא שטרם נחשפנו אליו כמו שצריך: קבלה עצמית.

>> "הלוואי שהיה לי תומך! החיים היו הרבה יותר קלים"

>> "אמרו לי שלא אהיה מרוצה מהתוצאה בסוף הניתוח"

>> בחנו את עצמכם: האם אתם סובלים מהומופוביה מופנמת?

"לשונאים שלך יש יצירתיות וכוח, והם עלולים להערים עליך ולגרום לך להאמין שאתה לא שווה ערך, אבל כשאני מסתכל על העולם, כשאני פוגש את המעריצים שלי, מה שאני רואה הוא אהבה טהורה, יפהפייה, אז מה שאני מקווה שהספר 'גורו' יעשה בשבילך הוא לעזור לך לראות את האהבה שלך ואת היופי, ולסתום את השליליות אחת ולתמיד".

View this post on Instagram

A post shared by RuPaul Charles (@rupaulofficial) on