>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע גאה, שייצא לדרך ב-9 ביוני בתל אביב משחרר הצצה לפסיפס עשיר של חברי הקהילה הגאה בישראל. את הסרט, שיוצג בפסטיבל בבכורה עולמית, אחראים יאיר הוכנר וענת סולומון שביימו וערכו את הקטעים שנשלחו על ידי חברי הקהילה בישראל, בהם הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים.

בפרויקט, שנקרא  "Gay in a Day"בהשראת סרטו של רידלי סקוט  Life in a Day, שולבו טעימות מתוך שלל הקולות כפי שנחוו בעיניי העדשה של חברות וחברי הקהילה הגאה בישראל. כל הקטעים צולמו באופן אישי על ידי חברי הקהילה במהלך ה 11.11.2011, כאשר מכל החומרים שנשלחו נוצרה שעה שלמה. "רצינו לתת למשתתפים את האפשרות להציג את נקודת המבט האישית שלהם כאינדיבידואלים על המורכבויות והמשמעויות השונות של זהות לסבית, הומו, טרנסג’נדר או טרנסג'נדרית, ביסקסואל וביסקסואלית בישראל בשנה האחרונה". הסרט יוקרן במסגרת הפסטיבל ב-16 ביוני בשעה 21:00.

הפרומו הרשמי של הפסטיבל

אמש עלה לאוויר גם הפרומו הרשמי של הפסטיבל, שביים זאת שנה שנייה ברציפות מיש. "הרעיון היה ליצור פסיפס צבעוני ומלא חיים של פנים מתוך הקהילה. לא של דוגמנים, אלא של בני אדם מכל המגזרים, הגילאים והגוונים", אומר הוכנר. את הסרטון צילם אלעד אסולין, את הדמויות עיצב אלירן ביכמן ועל המוזיקה אחראי אורי קליאן.

מכירת הכרטיסים לפסטיבל החלה להורדת התוכנייה: www.tlvfest.com

>> אירועי הגאווה 2012: כל העדכונים

>> הצבעתם לשיר הגאווה שלכם?