דמותו של זמר הרוק הטרנסג'נדר, כוכב המחזה 'הדוויג והשארית העצבנית' (Hedwig And The Angry Inch), ממשיכה לחשוף בפנינו את הצד הנשי של שחקנים מוכרים.

אחרי שניל פטריק האריס ("איך פגשתי את אמא") ואנדרו ראנלס ("הנורמלים החדשים") גילמו את דמותו של הדוויג, ייכנס בחודש הבא מייקל סי הול, הלוא הוא "דקסטר", לנעלי (הפלטפורמה) הגדולות שלהם כשיחליף אותם בתפקיד הראשי ויהפוך לשחקן הסטרייט הראשון שמגלם את התפקיד.

ההפקה הודיעה כי הול יהיה זה שיחליף את האריס ויגלם את תפקיד הדוויג. הול יחל להופיע החל מה- 16 באוקטובר ומוגדר להישאר חלק מהמופע עד תחילת ינואר. ניל פטריק האריס סיפר כי הספיק לנשק 137 אנשים זרים במסגרת המופע בלי להידבק באף מחלה, כעת נותר לראות כמה גברים יצטרך לנשק הול.

הדוויג
מצא את ההבדלים. האריס מימין והול משמאל

דמותו של זמר הרוק הטרנסג'נדר זיכתה את ניל פטריק האריס בפרס הטוני, ממש לפני שהוא עזב את המחזה בחודש אוגוסט. הוא הוחלף על ידי אנדרו ראנלס שמסיים את תפקידו בחודש הבא.

החדשות כי ראנלס עוזב את ההפקה שמונה שבועות בלבד לאחר שהחליף את האריס, הפתיעו את אנשי התיאטרון של ברודווי, ששמו לב לשפל במכירת הכרטיסים ותלו אותו בעזיבתו של האריס. בשבוע שעבר הסתכמו הכנסות המחזה בסכום של 514,000 דולר,  כ-100,000 דולר פחות מהשבוע שלפניו.

המפיק דוד בינדר אמר בתגובה כי "ההסכם שלנו עם אנדרו היה תמיד למשך שמונה שבועות, ואני סופר מתרגש לקראת העבודה עם מייקל סי הול".

למרות שהול נחקק בזכרוננו בעיקר בעקבות דמויות הטלוויזיה ששיחק, במת התיאטרון של  ברודווי אינה זרה להול. הוא כיכב במחזות הזמר 'שיקגו' ו'קברט', ובאביב האחרון שיחק ב- 'The Realistic Joneses' במשך חודשיים.

הול מוכר לכולנו בתור הרוצח הסדרתי דקסטר מורגן. לפני זכייתו בפרס גלובוס הזהב על תפקידו בדקסטר, כיכב הול במשך חמש עונות כבעלים של בית הלוויות הומו בדרמה של HBO 'עמוק באדמה', תפקיד שזיכה אותו במועמדות לאמי.