בחן האופייני לו ג'יידן סמית', בחור מבטיח ואישיות בעלת נזילות מגדרית, משחק ברגשות בטיזר החדש לסדרה The Get Down מבית נטפליקס. הסדרה עוקבת אחר חבורת אמנים צעירים ומוכשרים בדרום הברונקס בשנות ה-70. יוצר הסדרה הוא לא אחר מווילי וונקה ההוליוודי באז לרמן, שאחראי לסרטים עתירי הסוכר "מולן רוז'" ו"רומיא ויוליה".

>> 9 מאמני כושר ישראלים שנעים מאוד להתאמן מולם

>> "פתאום מילדה ביישנית ומופנמת הפכתי להיות הגבר שאני"

שישה פרקים הועלו לאתר נטפליקס ב-12 לאוגוסט האחרון ומאז הטיזרים לא מפסיקים להגיע. באחד מהם סמית' בן ה-18, שמגלם את מרקוס קיפלינג, נצפה בביקור הראשון שלו בקלאב של גייז יחד עם ת'ור, אותו מגלם נח לה-גרוס.

השניים חולקים רגע של אינטימיות במהלך הופעת אורח של כריסטינה אגילרה והסינגל החדש שלה טלפתי. ג'יידן ידוע בגישתו הפתוחה למגדר, הוא דיגמן לליין הנשים של לואי ויטון והופיע בשמלה בכמה הזדמנויות שונות.

זו פעם שניה במשפחת סמית' שמגלמים דמות גאה. ב-1993 וויל סמית' גילם בסרט "שש דרגות של הפרדה" הומו, אך הואשם בהומופוביה. נניח לרגע את איכות המשחק בצד, הסערה התחוללה בעקבות סירובו של סמית' לקחת חלק בסצנת נשיקה עם גבר בטענה שמעריציו "ייגעלו". 23 שנים מאוחר יותר בנו של סמית' מוכיח לאביו שנשיקה בין גברים היא כל מה שהפוך מגועל.

"Just Come Here"

A photo posted by Jaden Smith (@christiaingrey) on

>> "סיפרו לי שאבא שלי התאבד בגלל שאני הומו"

>> מאטרף לחופה: אלבום החתונה הגאה של דניאל ואייל