אם היינו צריכים לנחש מה תהיה הפרסומת הכי אמוציונלית השנה, לא סביר שהיינו אומרים שהיא תגיע ממותג הסודה ספרייט, אבל הנה אנחנו. הפרסומת החדשה עוקבת אחר כמה להט"בים, כשהם מתכוננים לחגיגות הגאווה בעזרת בני משפחתם וחבריהם, וזה מרגש אנשים עד דמעות. בפרסומת המרימה אמא עוזרת לבנה להתאפר, סבתא עוזרת לנכדה לעלות על דראג וילדה עוזרת לאחיה הטרנסג'נדר להדק את החזה שלו. בהמשך, אבא מסיע את בנו ואת בן זוגו לחגיגות הגאווה.

הפרסומת הארגנטינאית שוחררה במקביל לחגיגות הגאווה של בואנוס איירס. היא מסתיימת בסיסמה: "גאווה - מה שאתה מרגיש כשמישהו שאתה אוהב בוחר להיות מאושר".

נכון לעכשיו, לסרטון יש יותר משלושה מיליון צפיות בטוויטר בלבד, ובעוד שנשמעו גם קולות שגינו את הפרסומת החדשה, ניכר שרוב האנשים מעריכים מאוד את המחווה לקהילה הגאה. "זה ריגש אותי עד דמעות", כתב יותר מצופה אחד.

>> 13 מצבים ממש מטרידים שרק הומואים חווים

>> "ניהלתי רומן עם סלב ישראלי בארון במשך שנתיים"

>> תמר ומיכל נפרדו בגלל המשפחות - ובסוף נישאו בחתונה דתית

ארגנטינה מקבלת ומחבקת את קהילת הלהט"ב, והיא הייתה המדינה האמריקאית הלטינית הראשונה שהעניקה לגיטימציה לנישואין מאותו המין בשנת 2010. בנוסף, אזרחיות ואזרחים טרנסג'נדרים וא-בינאריים יכולים לשנות את מגדרם החוקי.

לאחרונה סיפרנו לכם שלנשיא הנבחר החדש במדינה, אלברטו פרננדז, יש אפילו בן שמככב כמלכת דראג תחת שם הבמה DYHZY. אלברטו אמר שהוא גאה בבנו ובצורת האמנות שלו, ואנחנו גאים באלברטו.