1985

צעיר חוזר לביתו ונאבק לספר למשפחתו השמרנית על נטייתו המינית. בדרמה התקופתית מאת יאן טן מככבים מייקל סמית’, מייקל קילקיס ווירג’יניה מאדסן.

בנים

פליקס מריטו מגלם את ג’ונה, הומו צעיר עם מטענים מעברו שלא מרפים. הסרט נע בין ההווה לפלאשבק לשנת 1997, אז הוא פוגש את נער חלומותיו, שהפכו לסיוט.

ההרבעה

מפגש מקרי בשירותים מוביל גבר גרוש לממש את הפנטזיה שלו, ומכניס אותו ואת שותפו אל תוך הטאבו של משחקי כוחות בין גזעיים. המשחק מהר מאוד הופך לאמיתי, וההשלכות שלו ישנו את חייהם. הסרט הזה עלה למודעות לאחר מעצרו והרשעתו של מרקוס בלמי, השחקן הראשי, ברצח בן זוגו.

חמאת ברווזים

לאיה קוסטה וכוכבת "משפחה בהפרעה", אליה שאוקט, מגלמות שתי נשים צעירות שנכנסות לסחרור בן 24 שעות, בו הן מבטיחות זו לזו לעשות סקס מדי שעה. המטרה: למצוא דרך חדשה לאינטימיות.

פריק שואו

לאברן קוקס, אלכס לותר וגם יקירת הקהילה בט מידלר, מככבים בקומדיה צבעונית על נער גאה אופנתי, שמחליט להתמודד לתואר מלכת הנשף בבית הספר השמרני בו הוא לומד. הסרט מבוסס על הספר מאת ג’יימס דנט ג’יימס שזכה לשבחים רבים.

מלילה: פרח הפרידה

סרט תאילנדי יוצא דופן ביופיו. מלילה עוקב אחר שיין ופיטש הנאהבים, שנפרדו והתאחדו מחדש שנים לאחר מכן בנסיון לחבוש את פצעי העבר. הכינו את הטישיו.

Call Her Granda

שלוש נשים אמיצות משתפות פעולה כדי לחקור את הנסיבות סביב מותה בטרם עת של ג’ניפר לאוד, פיליפינית טרנסג’נדרית שנרצחה בידי חיל בחיל הים של ארה"ב. דוקו מרתק.

מפלצות ואנשים

סרטם של הבמאים עטורי הפרסים בלייק מאוסון, פרנסיס לוטה ודומיניק פוליקין, הוא למעשה אסופה של סרטים קצרים המעלים באוב את המפלצות שבתוכנו. הסרטים התפרסמו בנפרד בפסטיבלים ברחבי העולם, וביחד הם מרכיבים את המיטב של שלושת הבימאים. צפו באחד הסרטים הקצרים מתוך היצירה המלאה:

המעבר

בסרט מככב ראסל טובי, אחד השחקנים הבריטים החמודים של העשור האחרון, רק עם פחות בגדים מהרגיל. מדובר בדרמה סקסית ורגישה על סיפור האהבה הסודי של שני כדורגלנים קשוחים.

ראזיה

הסרט הרשמי של מרוקו שהוגש לוועדת האוסקר בשנה שעברה, עוקב אחר חמישה סיפורי חיים שונים של אנשי השוליים בקזבלנקה. ביניהם תמצאו גם מוזיקאי גאה הנאבק בדעות קדומות והומופוביה.

Shadowlands

השחקן והיוצר צ’רלי דייויד מציג שלושה סיפורים אפלים המתרחשים ב-1928, 1951 ו-2018. זוהי אנתולוגיה עם הרבה חתיכים, תפאורה ולבוש הרחוקים מאוד מלהיקרא תקופתיים, ועלילות מעוותות שיקריפו אתכם גם אחרי הקרדיטים.

הם

J מבקשים להשתמש בפניה גוף שלישי רבים. בדרמה הרגישה, J החוקרים את זהותם המגדרית, לוקחים חוסמי הורמונים כדי לעכב את ההתבגרות המינית, אבל כעבור שנתיים ההחלטה חייבת להיעשות.

דוד האוורד

הדוד האוורד הוא לא אחר מהבמאי האוורד ברוקנר שמת ממחלת האיידס ב-1989, בעודו נמצא בשלבים האחרונים של הכנת הסרט ההוליוודי הגדול שלו על וויליאם ס. בורוז. בסרט הדוקומנטרי הזה אחיינו חופר בחומרים על חייו כדי לסיים, במשהו, את עבודתו הבלתי גמורה.

הבנים הפרועים

חמישה מתבגרים מופרעים, את כולם מגלמות שחקניות, נשלחים לרצות עונש על סירה עם קפטן נבזי, הנחוש לחנוק את תיאבון החיים שלהם. יש שמגדירים את סרטו של ברטנארד מנדיקו כ"מיינד פאק", אבל ההסכמה גורפת, מדובר בפנינה חתרנית ומרתקת של נזילות מגדרית ופנטזיה.

השנה בה איבדתי את שפיותי

כשהומו צעיר מפתח אובססיה לא בריאה לגבר גאה וחתיך. הוא עוקב אחריו ומטריד אותו, עד שלבסוף באופן בלתי צפוי, הכל מתהפך. סרט סקסי ומטריד באותה במידה.