בזמן האחרון יש הרבה חושך מסביב לקהילת הלהט"ב, נראה שמצעדי הגאווה השונים מציפים שנאה, שמופצת ברשת וצוברת תאוצה. בין אין אם אלה עלוני שנאה שמפיצים שקרים גסים על הצועדים במצעדי הגאווה שנושאים מחלות, אנשי ציבור שלא מהססים להסית נגד ציבור שלם ולקרוא לצועדים בשמות כמו "חיות דו-רגליות מבחילות ודוחות", או חברי כנסת שטוענים ש"משפחות חד מיניות הורסות את המדינה".

אנו עדים גם לסרטוני רשת של אנשים פרטיים שהחליטו להכריז שהם נגד מצעדי התועבה, וכמובן, התגובות והטוקבקים האלימים והחשוכים בנושא עולים על גדותיהם. וגם ברמה החוקית, התיקון לחוק הפונדקאות, שאושר רק לפני כמה ימים, מפלה לרעה גברים ולא מאפשר לזוגות גברים להקים משפחה בארץ, זוגות חד מיניים עדיין לא יכולים להתחתן בארץ, ועוד ועוד. לפעמים נראה שהעולם מתקדם קדימה ואנחנו הולכים אחורה בנושא הזה. אז עם כל החושך הזה, החלטתי לנסות להאיר קצת.

אפרת קולברג (צילום: סרגי מיידין,  יחסי ציבור )
קולברג. "החלטתי לנסות להאיר קצת" | צילום: סרגי מיידין, יחסי ציבור

בקליפ החדש שלי לשיר "אני לא לבד" משתתפים עשרות זוגות ומשפחות חד מיניות, ברגעים מרגשים בחייהם. הקליפ בא להראות את כל היופי שיש בנו ולהעביר את המסר שלנו בצורה הכי יפה, חיובית ומרגשת שיש. להראות שזוגות ומשפחות חד מיניות הם כאן, והם כאן להישאר, והם לא מפלצות. משתתפים בקליפ המון אנשים מקסימים, בין השאר זוג גברים דתיים ביום חתונתם, המוזיקאי אוהד חיטמן ושני ילדיו שהוא ובן זוגו הביאו ארצה, ועוד. הקליפ מלא ברגעים שמחים במיוחד ויוצר סרטון שמעלה חיוך בזמן הצפייה, מהתחלה ועד הסוף.

לשמחתי כשהוצאתי קריאה ברשת החברתית לשלוח לי סרטונים של צילומים ביתיים, קיבלתי היענות מפתיעה לטובה מחברי הקהילה, שלחו לי המון סרטונים, עד כדי כך שלא יכולתי להכניס את כולם, אבל התרגשתי מכל אחד מהם. ערכתי את הקליפ בעצמי ומצאתי את עצמי דומעת מהתרגשות תוך כדי עבודה. מקווה שהקליפ יאיר את היום שלכם, ירגש וישפוך אור חיובי על הקהילה שלנו. אגב, בת זוגתי ואני מופיעות בעצמנו בקליפ ממש בשניות האחרונות שלו.

>> "הוציאו אותי מהארון בפני אשתי בכפייה"

>> "הייתי בגישה שלא צריך להסתיר בולבול בסרט"

>> מי מהדמויות הגאות באמת גיי במציאות ומי ממש לא?

השיר "אני לא לבד" הוא מתוך האלבום החדש של אפרת קולברג "מחשבות משומרות", שיוצא לאור בימים אלה לאחר קמפיין גיוס המונים יצירתי במיוחד. האלבום החדש יושק ב 12.7 בהופעה חגיגית בבסקולה בת"א (אורחים: אלונה דניאל ואיתי פרל). לפרטים נוספים על ההופעה לחצו כאן