אקדמיית המטריה

אלן פייג’ מככבת בסדרה המתוקה והמפתיעה על חייהם של חמישה גיבורי על, שמתאחדים סביב מות דמות אב כושלת בכדי להציל את העולם. בסדרה יש גיבור על קווירי במיוחד, עם עלילת צד מעניינת שתתפתח אולי בעונה נוספת מאוחר יותר.

הכל יהיה בסדר

בעקבות ההצלחה של "בבקשה תאהבו אותי", ג’וש תומס יחזור השנה עם סדרה חדשה שצפויה להיות קווירית, מצחיקה ונוגעת ללב, ובתקווה לא פחות מהקודמת.

באטוומן

את הגלימה השחורה תעטה על עצמה רובי רוז בתפקיד באטוומן, הלא היא קייט קיין, בת הדודה של ברוס וויין. בעקבות היעדרותו של ברוס, קייט משתלטת על תפקיד העטלפה שלוחמת בפשע.

Atypical

בריג’ט לונדי פיין מגלמת את קייזי, נערה המטפלת באחיה הגדול החי עם אוטיזם. בחלוף פרקים רבים שהתחבטה עם רגשותיה כלפי נערה אחרת, הצליחה קייזי לממש משהו מאהבתה בפרק הסיום של העונה השנייה, ואת המשך סיפור האהבה הלסבי שלהן יהיה ניתן בעונה השלישית שתשודר בנטפליקס השנה.

רוזוול ניו מקסיקו

רוזוול היא העריסה ממנה הגיחו לעולם עשרות אם לא מאות סיפורי חייזרים. הסדרה החדשה גם היא עוסקת במגע עם יצורים מהחלל החיצון, ומכילה גם כמה רגעים גאים.

פוזה

בעונה השנייה של הסדרה בעלת הקאסט הטרנסי שובר השיאים, ריאן מרפי ממשיך לחקור את סצנת הנשפים של ניו יורק בשנות ה-80, את שברון הלב סביב משבר האיידס ואת האנושיות מאחורי הדמויות האקסצנטריות. בעונה החדשה תככב גם פטי לופון והשמועות מספרות שגם המלכה האם, מדונה, צפויה להתארח בתפקיד מפתיע.

עין קווירית

גם חמשת המהממים חמסה חמסה חמסה ימשיכו להעלות לחלוחית בעיניים, ולהפוך לכלוכית לסינדרלה בעונה שלישית שתעלה לנטפליקס עוד השנה.

עכשיו אפוקליפסה

קומדיה קווירית על סוף העולם שפוגש כמה צעירים באל איי שעדיין לא הצליחו להבין מה הכיוון שלהם בחיים. היוצרים קווירים, והרומן בין דמויותיהם של איוון ג’וגיה וטיילר פוסי גרם לרבים לפתח ציפייה.

שעה קסומה

אינדיה מור, מכוכבות הסדרה "פוזה", תאצור אנתולוגיית מדע בדיוני שתתרכז בנושאים להט"בים ותשודר בהמשך השנה.


Him or Her

איסה ריי, היוצרת והכוכבת של "לא בטוחה" (Insecure), יצרה תכנית נוספת ל-HBO והפעם על חייו של גבר שחור ביסקסואל.

Élite

דרמת הנוער המדממת מספרד זכתה להצלחה עולמית מפתיעה ותחזור לעונה נוספת, בה תמשיך להביא למסך נושאים כמו פוליאמוריה, חיים עם HIV ואהבה קווירית.