בזמן שישבתם בסוכה ותהיתם אם היום יום רביעי או שישי, המסך הקטן (והגדול) המשיכו לספק לנו כמה רגעי נחת. לקראת החזרה לשגרה קיבצנו עבורכם את מבזקי התרבות הגאים שפורסמו במהלך הסופ"ש הארוך.

גיבור על גאה כובש את הוליווד

אחרי שהשתעשענו עם טריילר פיקטיבי בו סופרמן ובאטמן יוצאים מהארון, מגיע הדבר האמיתי, כאשר בסרטם החדש של האחים וורנר יגלם לראשונה שחקן הומו מוצהר גיבור על. 

השחקן עזרא מילר, המוכר לנו בתור קווין המטריד בסרט "חייבים לדבר על קווין" או כתלמיד התיכון ההומו פטריק בסרט "כמה טוב להיות פרח קיר", יעלה על טייץ ויכנס לדמותו של גיבור העל פלאש בסרט שמתוכנן לצאת בשנת 2018. עוד לפני כן הוא יופיע לראשונה כפלאש בסרט 'ליגת הצדק - חלק ראשון' שייצא כבר בשנת 2017.

לפי התמונה שצולמה למגזין paper, קוביות של גיבור על כבר יש לו. תנו לו עוד שנה כדי להיכנס לדמות וייתכן שיש לנו את גיבור העל הקוויר הראשון.

עזרא מילר, גיבור העל פלאש (צילום: מתוך עמוד הפייסבק של פייפרמג)
עזרא מילר | צילום: מתוך עמוד הפייסבק של פייפרמג

סצנות סקס גאה כובשות את המסך

אחרי הסצנות הלסביות של 'כתום זה השחור החדש' מגיע שוב תורם של סצנות הסקס הגבריות. how to get away with murder, הסדרה החדשה של שונדה ריימס, יוצרת האנטומיה של גריי, מרפאה פרטית וסקנדל, מביאה למסך הקטן סצנות סקס גאות, והרבה.

כמו כל הסדרות של ריימס, המשודרות עכשיו בארה"ב בזו אחר זו בימי חמישי שזכו לכינוי ״ימי שונדה ריימס״, גם HTGAWM נפתחת בסצנות סקס סוערות, הכוללות גם סצנות גאות.

אחת הסצנות הלוהטות:

יוצר הסדרה פיטר נואולק, שעבד לצד ריימס על האנטומיה של גריי וסקנדל, מגלה כי "מעולם לא קיבל הערה על סצנות הסקס מהרשת". לדברי נואולק הצופים יכולים לצפות לעוד הרבה רומנטיקה גאה וסצנות סקס גאות כי "זה חלק מהחיים".

"ידעתי שאני רוצה לאתגר את עצמי, במיוחד עם הסקס הגאה", הסביר נואולק, "כתיבת דמות של גבר הומו וכתיבת סצנות סקס אמיתיות של הומואים לתכנית רשת הם מבחינתי תיקון העוול של כל הסקס ההטרוסקסואלי שאנחנו רואים בטלוויזיה. אני לא ראיתי סצנות כאלה כשהתבגרתי, ואני מרגיש שככל שיותר אנשים יתרגלו לראות שני גברים מתנשקים, זה יראה להם פחות מוזר. אני פשוט מרגיש שהעובדה שלא רואים סצנות כאלה בטלוויזיה היא עניין של חוסר חזון, אבל ABC מעולם לא העירו לי על כל הדברים המוזרים בתכנית, כך שאני הולך להמשיך עם זה".

שריס פמפנקו כובשת את לב הצופים

הסנסציה המזמרת הפיליפינית שריס פמפנקו, כבשה את לב הצופים כשסיפרה בתכנית האירוח של אופרה בגילוי לב על מיניותיה ועל זהותה המגדרית, שש שנים לאחר הופעתה הראשונה בתכנית שהביאה לה את התהילה.

שריס החלה את דרכה בתכנית כשרונות פיליפינית, והפכה לסנסצית יו טיוב בפיליפינים. כשאלן דג'נרס ראתה את אחד מהסרטונים שלה, היא הזמינה אותה לשיר בתכנית שלה, ובשנת 2008, שריס ארוכת השיער זכתה למחיאות כפיים סוערות על הביצוע שלה לשיר I have nothing של וויטני יוסטון, שהפך אותה לילדת פלא בארה"ב.

אין תמונה
שריס לפני המהפך (מימין) ואחריו

עכשיו, בגיל 22, היא כבר יכולה להתגאות בתפקיד בסדרה Glee, אלבום שהפך לרב מכר ולוק חדש ושונה באופן קיצוני - שיער בלונדיני קצר, קעקועים וחולצה.

שריס יצאה מהארון כלסבית ביוני שעבר, אבל, כפי שהיא אמרה לאופרה, היא ידעה על המיניות שלה כבר מאז שהייתה ילדה קטנה.

"ידעתי כשהייתי בת 5", סיפרה שריס, "הייתי בבית הספר יסודי וראיתי את הבחורה הזאת, והרגשתי שונה. אני לא יודעת מה זה היה, אבל אני פשוט ידעתי. זה הרגיש מיוחד. וכשהייתי בת 10 אמרתי לעצמי 'אה, זהו זה, אני הומו', מצאתי את המילה למי שאני באמת".

שריס נפתחה וסיפרה גם על זהותה המגדרית. אופרה שאלה, 'האם את חושבת על ניתוח לשינוי מין?"

"לא ממש מעבר", היא ענתה, "בעיקרון, הנשמה שלי היא זכר, אבל אני לא הולכת לעבור את השלב שבו אני הולך לשנות את הכול. הייתי משנה את זה" היא אמרה, והצביעה לכיוון התלבושת שלה. "להסתפר וללבוש בגדי גברים, אבל זה הכול".

ניל פטריק האריס כובש את האוסקר

השחקן שהפתיע לא מזמן כשהתחתן עם בן זוגו באיטליה, נבחר להנחות את טקס האוסקר 2015. פטריק האריס, שכבר הנחה בעבר פעמיים את טקס האמי וארבע פעמים את טקס הטוני, ייכנס לנעליים הגדולות שהותירה אחריה אלן דג'נרס.

ניל פטריק האריס (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
ייכנס לנעליה של אלן דג'נרס | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

האריס ינסה לשחזר את נתוני הצפייה המרשימים בטקס שייערך בפברואר. האתגר שיעמוד בפניו לא יהיה פשוט, שכן הטקס של 2014 בהנחייתה של אלן דג'נרס, הציג את נתוני הצפייה הגבוהים ביותר ב-14 השנים האחרונות.