>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
גדולים ושמנים. ככה אוהבים אותם
עזבו אתכם מסרטי גיבורי על מעופפים, ערפדים שמתאהבים בבנות אנוש וסדרות איכות בטלוויזיה, שרק הציפייה לפרק וחצי שמצלמים פעם בשנה מוציאה את כל הרוח מהמפרשים. הטרנד החדש שיוצא מהוליווד הוא הדובים שמשתלטים על המסך, והכוונה היא כמובן לגברים בשרניים ושעירים שהפכו לשיחת היום של הקהילה הגאה בארה"ב. ולא מדובר בסרט המדובר "טד" שיוצא בארץ בסוף השבוע.

גברים עם בשר

באמצע יולי התקיים בלוס אנג'לס פסטיבל הקולנוע הגאה השנתי. מלבד ההקרנה של "הסיפור של יוסי", שיחת הפסטיבל הייתה הסרט "BearCity 2" המשך לסרט הראשון אשר במרכזו חייהם הרומנטיים של דובי החוף המזרחי וחבריהם, כאשר הם לא בהכרח טווינקים (כינוי לגיי רזה, מטופח ולעתים נשי במיוחד), אלא גברים מוצקים ומסוקסים למשעי. אמנם לא מדובר בסרט קולנוע גדול שמוקרן באולמות, אלא יותר דיוידי ששמים עליו יד באופן עצמאי, אך עדיין מדובר בתופעה שזוכה לחיבוק דוב אדיר מהקהילה.

בסרט "BearCity 2" מתוארים חיי הדובים בניו יורק, כאשר במרכז העלילה טיילר, שבסרט הקודם גילה שהוא צ'ייסר (חובב דובים) ומצא אהבה בזרועות רוג'ר, גבר בוגר ומעיין דוב-לייט שכזה. הסיפור הפעם לוקח את מערכת היחסים של השניים למחוזות חדשים, הן בשאלת מיסוד הקשר והן פיזית לחופשה ביעד הגאה המבוקש פרובינסטאון שבמדינת מסצ'וסטס. על הדרך תוכלו לראות בסרט גברים שווים מכל עבר, גם עם מעט יותר בשר על העצמות והרבה יותר שיער על החזה ואיפה לא, ובנוסף חתיכים סטנדרטיים מקו הייצור המוכר – כי גם להם מגיע.

אין תמונה
צ'ייסרים לכולם. מתוך הסדרה Where the Bears are

סרט ההמשך גם מתגאה בכמה הופעות אורח של דמויות יותר מוכרות מהשואוביז כמו קטי נג'ימי (הנזירות בלוז, מארגנת החתונות), במאי הקולנוע קווין סמית ואפילו צלם האופנה הנחשב מייק רואיז. המלצת המערכת היא גם לשים לב לחתיכים היותר אנונימיים, השחקנים וויל בת'נקורט, בריאן קין וכן פיט פינלנד, שלחלקכם אולי יהיו מוכר מכמה סרטי פורנו ותמונות אירוטיות ברשת (חיפוש מהנה).

איפה הדובים?

גם החוף המערבי לא נותר אדיש לתופעת הדובים, כאשר בשבוע החולף עלתה לרשת סדרת האינטרנט "Where The Bears Are", שכולה מבוססת ומצולמת בלוס אנג'לס. מעבר להזדמנות לקבל הצצה לחיי הקהילה הדובית של דרום קליפורניה, כאן ההומור יותר בשפע. אין מה לעשות, הקלישאה ששמנים הם יותר מצחיקים נכונה במקרה של הדובים. הסדרה עלתה באתר הרשמי ופרקים חדשים מתעדכנים כל 3-4 ימים.

לצד הרבה מאוד הומור גאה אוניברסלי ורמיזות מיניות מכל עבר, “Where The Bears Are” מגוללת תעלומת רצח לאחר מסיבת יום הולדת שהסתיימה בגופה של אחד האורחים מוטלת באמבטיה. החוקרים מגיעים, הדובים תוהים מה קרה ואווירת הכאוס המשועשעת מחלחלת בהנאה בתור גילטי פלז'ר מוקצן, בתוספת חתיכים בשרניים ושעירים כמובן.

אם בסרט עתיר הקאסט בו עסקנו קודם אפשר בקלות לשטוף את העיניים בגברים שווים רבים, הרי שבגלל אופן הצילום של סדרת האינטרנט במרחבים מוגבלים קל מיד לזהות את היעדים האסטרטגים עליהם יתמקד מבטכם. כבר בטריילר של הסדרה אי אפשר להשאר אדישים לאיאן פארקס, דובון אמריקאי מושלם עם חיוך שיחזיר אתכם לפרק הבא כל פעם מחדש. איאן הוא דמות מוכרת בקהילה של לוס אנג'לס (וגם של אפליקציית ההכרויות Scruff), פוקד את כל המסיבות השוות (של הדובים כמובן) ולעתים אף מפציע כרקדן גו-גו וגורם לשיירה ארוכה של גברים מיוחמים שרק משוועים לדחוף לו שטרות דולרים לתחתונים.

אין תמונה
מתוך Where the Bears are

הטרנד הכלל עולמי של לעלות בסדרת אינטרנט קאמפית הופך לתענוג צרוף בקרב הקהילה, אפילו מאיה בצלאל עלתה על הגימיק. יהיו צדקנים שיגידו שזו לא יצירה ראויה לצפייה או שמדובר בפארסה פתטית באיכות ירודה של צילום וטקסט, אבל תהיו בטוחים שגם הם מגניבים הצצה ולו רק בשביל הגברים השווים שמוצאים את עצמם משתתפים בפרויקטים הללו. בסופו של דבר שחקנים יש כמו מים בהוליווד ואם התמזל מזלנו שהשווים שלא הצליחו לקבל תפקיד של ניצב ב"באטמן" הבא כעת מעבירים זמן מסך בלי חולצה בקומדיה דובית זמינה אונליין לכל החפץ, מי אנחנו שנתלונן?

>> שמים גומי: ליין הביף מצטרף למאבק באיידס

>> אפליקציות היכרויות בדרך לתייר הנחשק

>> אני הומו גברי ושעיר - וגאה בזה