חינוך מיני

סדרה מוכרת למדי אבל ייתכן שעוד כמה אנשים טרם צפו בה. באווירה שנראית די רטרו אבל בעלילה מודרנית לחלוטין, הסדרה מציגה את אוטיס, נער מתוסכל מינית ויועץ מיני בעל כורחו, שמייעץ לבנים ולבנות האבודות בבית הספר שלו איך להגיע לסיפוק מחיי המין והאהבה שלהם. הרבה דרמת נעורים, כמה סיפורי אהבה מורכבים ושפע של תקריות מצחיקים הם מה שמרכיבים את הסדרה החמודה הזו.

לוקינג

ייתכן שכבר שמעתם את השם, כי הסדרה הזו הוכתרה להיות קולו של דור כבר בזמן ששודרה. ואם כבר טלוויזיה שמעבירה קול של דור כלשהו, אז גם "לוקינג" בדומה ל"בנות" של HBO, היא דרמה אותנטית שנעה בין מתוק לקרינגבמהירות מבהילה, אבל גם קלה לצפייה ומאוד סקסית, אז אולי במובן הזה אפילו מתגמלת (את הצמא כלומר).

פוזה

מכל הסדרות שעברו תחת ידיו של ריאן מרפי, פוז היא ללא ספק הסדרה הקווירית ביותר, והתחרות קשה מאוד. חלק גדול מצוות היוצרות, עובדי ההפקה והשחקניות משתייכות לקהילה הטרנסגנדרית, וזה חוץ מהעלילה עצמה, שמציגה לראווה את תרבות הנשפים שהתעצמה בהארלם בשנות השמונים והתשעים, וגם שופכת אור על מגיפת האיידס שהתפרצה באותה תקופה.

גייקיישן עם אלן פייג

אלן פייגיוצאת למסע ברחבי העולם עם הבסטי שלה איאן דניאל, שתיהן מזדהות עם הקהילה, כדי להכיר מי הם האנשים שמרכיבים את הקהילה הלהט"בית ואיך החיים שלהם נראים במקומות כמו יפן, הודו, אוקראינה, גמייקה ואף הוקדש פרק לארה"ב. מחכים, מרגש ומומלץ.

אליטה

למקרה שעוד לא שמעתם על המותחן הספרדי "אליטה" (Élite), מדובר בסדרה שממש לא כדאי לפספס. שלושה תלמידים רגילים נוחתים בתיכון "לס אנסינס" היוקרתי לסופר עשירים, שם הם נאלצים לשרוד כל מיני תעלולים סוטים של ילדים פריבילגיים. יש בסדרה הרבה קווים להט"בים, פוליאמוריה, הפקרות וכמות נדיבה של עירום גברי.

Lip Service

אם חיפשתן אלטרנטיבה סקסית וקלילה לדרמות של "ישנן בנות", זוהי הסדרה לצפות בה. עלילת הסדרה המעט ישנה הזו עוקבת אחרי קומץ מנשות גלאזגו היפות, הגאות והצעירות, כשהן מנסות להתמודד עם חיים של מבוגרים. חוש ההומור הייחודי של הסדרה הזו עוזר להן, ולנו, לעבור את האתגרים האלו בהנאה.

The other two

שני אחים נרקיסיסטיים מאבדים את זה לחלוטין כשאחיהם הקטן עולה לתהילה עולמית. במרכז הסיפור עומדים האח והאחות הבגירים. קרי הוא שחקן הומו נואש לתהילה. ברוק היא רקדנית מקצועית שעשתה הסבה ליח"צ מה שהביא לה בעיקר מרמור.

ברוד סיטי

אם לא ראית "ברוד סיטי" עד כה, אז הרגלי הצפייה שלך צריכים ריענון בהול. למרות שעברו על הסדרה כמה עונות וכמה שנים מאז החלה להיות משודרת, הקומדיה הזו מצליחה להישאר מצחיקה ובעיקר מרעננת. בקצרהשתי חברות הכי טובות מנסות לנווט את דרכן בניו יורק סיטי ולהתמודד עם אהבה, עבודה נשיות והתבגרות ו... נשמע מוכר? ההבדל הוא שהסדרה הזו היא נועזת יותר, מצחיקה יותר ומוזרה יותר מכל סדרה אחרת.

Now Apocalpyse

הסדרה החלומית משהו של יוצר הקולנוע העצמאי גרג אראקי, היא כל מה שצריך מתרבות קווירית, קאמפית, סקסית ומוזרה להחריד. בקאסט מככבים שני שחקנים חטובים ונאים מהדור הצעיר, טיילר פוזי, איוון גוגיה וגייקוב ארטיס. שלושתם חיים בסרט משלהם בלוס אנגלס, שכולל בעיקר סקס. בינתיים, חייזרים מאיימים להשתלט על כדור הארץ, מה הם יעשו בימיהם האחרונים על כדור הארץ כפי שהכירו?

שוגר אהובתי

שוגר אהובתי, ששודרה בישראל לפני שנים, היא סיפור ההתבגרות המתוק של קים, נערה מבית לא תומך במיוחד מברייטון, אנגליה. כשהילדה הרעה שוגר נכנסת לחייה, קים נופלת שדודה, אך הבעיה היא ששוגר סטרייטית. איך ממשיכות מפה?

ספיישל

אחת מהסדרות המקסימות והחלק הטוב שאפשר לרדת על הכל בבינגאחד, כי הפרקים הם 15 דקות לאחד. ספיישל היא פרי עבודתו של ריאן אוקונול, היוצר והשחקן הראשי בסדרה המבוססת באופן חופשי על חייו ככותב, הומו ובעל שיתוק מוחין. ביומו הראשון לעבודה בסוכנות תקשורת הוא מחליט להסתיר את המוגבלות שלו, וטוען שעבר תאונת דרכים. בנוסף, הוא מנסה לעשות צעדים קדימה בניסיונו עם גברים, ובחיפוש אחר עצמאות מאמו האוהבת מדי (גסיקה האצט).

טרה

טרה היא אם קשת יום מקנזס שמתמודדת עם פיצול אישיות. הסדרה, בהפקת סטיבן שפילברג, עשויה היטב אבל שווה בעיקר בזכות צוות הנשים המדהימות בקאסט. טוני קולט עושה עבודה מדהימה בתפקיד טרה, וגם בנה ההומו ובתה המרדנית שובים את הלב.

משפחת פוסטר

דרמה משפחתית שהיא כל כך חמודה, מעודדת, מתוקה ומייצגת שהיא כמו המקבילה הטלוויזיונית ליוגה וארוחת בוקר מאוזנת גם יחד. משפחת פוסטר היא למעשה זוג האמהות, סטף ולנה, ומשפחתן המעורבת, במאבקן לחיות בארה"ב של היום, עם כל הקשיים הכרוכים בשאלות של גזע, מעמד, מגדר וכן הלאה. בסדרה תראו בוודאי כמה פנים מוכרות, וכדאי להזכיר גם שהמפיקה האחראית לייצוג המרים והמגוון הזה של הקהילה היא גניפר לופז.

The Gay and Wondrous Life of Caleb Gallo

נכון שהסדרה הזו לא נחשבת לטלוויזיה, היות וזו סידרת רשת, אבל היא יותר משווה להופיע פה ברשימה. קיילב הוא סטודנט בלוס אנגלס, מוקף בידי חברים חסרי מנוח. הוא מאוהב בשחקן בריטי ומשתוקק שיעבור לגור לידו אבל החיים שלו מפליגים הרחק מעבר לחוף המובטח. העלילה אולי לא הכי עקבית, והצילום חובבני מעט, אבל כל דמות בסדרה הזו הורסת מצחוק.

מרוץ הדראג של רופול

איך אפשר שלא להזכיר את מפלצת הריאליטי הזו שממשיכה לדחוף את אמנות הדראג היישר ללב המיינסטרים. רופול, הידועה גם בשם הדראג שלה רופול, מארחת מדי עונה קומץ נבחר של מלכות דראג בפורמט ריאליטי תחרותי עם אתגרים, פרסים, אורחים מפורסמים וכל מה שעושה ריאליטי לטוב, כולל תועפות של פאות, נצנצים ודרמה. סדרה שהיא בבחינת צפיית חובה או לפחות הבינגהכי מנצנץ ומהרס שיהיה לך אבר.