כמו בכל שנה, גם הפעם מלווה את אירועי הגאווה בתל אביב המנון גאה בכיכובם של הזמרים והזמרות הכי גדולים בישראל. בשנה שעברה אלה היו נסרין קדרי וסטטיק ובן-אל ששרו את הלהיט "חביב אלבי", והשנה אלו עדן חסון ואלה לי עם "שימי פס" - שיר שכולו קריאה לחופש, סובלנות והעצמה אישית, יחד עם קליפ מלווה שביים עומר טובי. 

המנון הגאווה החדש נכתב והולחן על ידי עדן חסון, יחד עם צמד היוצרים דולי ופן (דולב קם ופן חזות), שהיו אחראים גם ללהיטים "מלכת השושנים", "חצי משוגע", "למה לי", "קומסי קומסה" ועוד ועוד. על היוזמה, החיבור בין האמנים וההפקה האמנותית אחראי לא אחר מאשר שמעון שירזי, שגם חתום כמפיק וכמנהל האמנותי של מרבית אירועי הגאווה הגדולים שהתקיימו בישראל לאורך השנים, כולל מסיבות הגאווה של די ג'יי עופר ניסים. 

השנה האחרונה הציבה את עדן חסון בצמרת האמנים והיוצרים המצליחים בישראל והוא אחד האמנים המושמעים ביותר בשרתי המוזיקה. הוא זכה בפרס אקו"ם לשיר השנה, ייצג את ישראל בתחרות הרשמית של MTV ומשלים בימים אלה את העבודה על האלבום השני שלו. 

אלה לי להב זכתה בתואר פריצת השנה בכל סיכומי השנה של 2020 והפכה לנסיכת הפופ החדשה של ישראל. שני הלהיטים של "זוט עני" ו"מה אתה רוצה" זכו למיליוני צפיות והפכו את האמנית הצעירה לאחת המשפיעות במדינה. אלה לי גם יצאה מהארון השנה ומתחזקת זוגיות עם כוכבת הרשת מאיה ג'ריס. 

נותנת החסות הרשמית של שיר הגאווה הרשמי היא חברת המחשוב DELL, אשר חרתה על דגלה מחויבות לגיוון, הכלה, שוויון גזעי, הגברת הייצוג וטיפוח סביבה כוללת ללא הבדל דת גזע ומין. החברה פועלת במטרה ליצור סביבה בטוחה ויצרנית, המעודדת דיאלוג פתוח והבעה חופשית של רעיונות, נטולי הטרדות, אפליה או התנהלות עוינת.