זאת יציאה מהארון שלא רואים בכל יום: כוכב "על טבעי", מישה קולינס, פרסם במהלך הלילה (שלישי) ציוץ ארוך בטוויטר, בו התנצל בפני קהל המעריצים על שיצא מהארון בטעות כביסקסואל לפני מספר ימים.

קולינס בן ה-47 השתתף בשבת האחרונה בכנס בניו ג'רזי ובמהלך הנאום שלו שאל את הנוכחים האם הם מופנמים, מוחצנים או ביסקסואלים, ואז אמר לקול תשואות הקהל "אני שלושתם". קטע וידאו מתוך הכנס החל להתגלגל ברשתות החברתיות, כלי תקשורת רבים החלו לדווח כי קולינס יצא מהארון והמעריצים הגאים חגגו, עד שקולינס עצמו פרסם התנצלות ויצא מהארון פעם נוספת - כסטרייט. 

"אני רוצה להתנצל עמוקות על מה שאמרתי בסוף השבוע", כתב קולינס בציוץ. "כשדיברתי עם המעריצים בכנס בניו ג'רזי אמרתי שאני כל שלושת הדברים: מופנם, מוחצן וביסקסואל. הכוונה המגושמת שלי הייתה להעלות דיון על המיניות שלי, אבל פספסתי את זה קשות ואני מבין עכשיו שזה נתפס בתור יציאה מהארון - וזאת לא הייתה הכוונה שלי". 

קולינס המשיך את הציוץ והבהיר שהוא למעשה *לא* ביסקסואל: "במקרה אני סטרייט, אבל אני גם בן ברית, אז הדבר האחרון שאני רוצה לעשות הוא לשתף פעולה באופן כוזב במאבקים של הקהילה הגאה. אני מאמין שאנחנו צריכים לקדש את הזכות האנושית להביע את הזהות שלנו ולהיות חופשיים לאהוב את מי שאנחנו בפתיחות. אני מתנצל מעומק ליבי, אני רוצה להיות בן ברית טוב יותר ומרגיש בחילה מהמחשבה שעשיתי משהו שעלול לגרום נזק". 

כמובן שהרשת לא נותרה אדישה והמעריצים הגיבו בהתאם, אם כי רובם המוחץ קיבל את ביטול היציאה מהארון ברוח טובה. "אחרי עשרות שנים של 'למה אנחנו צריכים לצאת מהארון כלהט"ב כשאנשים אף פעם לא יוצאים מהארון כסטרייטים', מישה קולינס הופך את זה למשימת חייו לשנות את העולם", כתב גולש אחד, לצד מאות תגובות וממים משעשעים. 

בסדרה "על טבעי", קולינס גילם את המלאך קסטיאל, שפלירטט לאורך כל הסדרה לא מעט עם הדמות הראשית - דין ווינצ'סטר (השחקן ג'נסן אקלס). לאורך השנים המעריצים האשימו את הדמות והיוצרים על כך שהם עושים קוויר-בייטינג, אבל לקראת סיום הסדרה מודה קסטיאל שהוא מאוהב בווינצ'סטר, מה שגרם לו לשמחה והוביל למותו. "אז קסטיאל מכריז על אהבתו, שזה דבר מדהים שקורה, ומיד לאחר מכן הוא מת, מה שמשחק לנרטיב ההוליוודי הנצחי של 'להרוג את הגייז' - זה משהו שמאוד הרגיז את המעריצים", אמר קולינס במהלך כנס בשנת 2020.