שנתיים אחרי הפרידה מהבויפרנד הקודם ואחרי חודשים של שמועות והשערות, הכוכב ההוליוודי הגאה לוק אוונס אישר, בדרכו שלו, שהוא אכן נמצא בזוגיות חדשה עם המעצב הגרפי הספרדי פראן תומאס. 

הדיבור על מערכת היחסים התחיל כבר בחודש מאי, אחרי שאוונס החל להופיע לא מעט בחשבון האינסטגרם של תומאס. הצהובון הבריטי The Sun הודיע אז על הזוגיות, אבל אף אחד מהשניים לא התייחס לפרסומים. "הם מטיילים בעולם ביחד בשקט", נאמר אז לצהובון על ידי מקורב לשניים. "הם חולקים את אותו הלך הרוח, חולקים את אותו חוש הומור, וממש מתאימים אחד לשני".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by FRAN TOMAS (@frantomasr)

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by FRAN TOMAS (@frantomasr)

בהתחשב בעובדה כי הפרידה האחרונה של אוונס מרפא אולרה הייתה פומבית וכואבת למדי, אפשר להבין למה הפעם הוא משתדל להיות כמה שיותר דיסקרטי, אבל אחרי שבשבוע שעבר דלפו תמונות פפראצי של השניים מחובקים בחוף הים באיביזה הספק שהיה נעלם, ועם כל התמונות והסרטונים המשותפים ברשתות החברתיות כבר אי אפשר להכחיש שמדובר בזוגיות חדשה. לאחרונה תומאס פרסם בחשבון האישי שלו סלפי עם אוונס לצד הכיתוב "שקיעה עם הלוטרה שלי" (כשאת הלוטרה תומאס כתב עם האימוג'י המתאים), ואילו אוונס פרסם סרטון מבילוי זוגי של השניים באיביזה, אז כתב "יום שנראה כמו גלויה". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by FRAN TOMAS (@frantomasr)

אוונס הוא שחקן פורץ דרך: כשכיכב ב"דרקולה: ההתחלה", הייתה זו אחת הפעמים הראשונות שבהן שחקן הומו מחוץ לארון מוביל סרט עתיר תקציב, אשר היה  מיועד לקהל רחב במטרה להפוך לפרנצ'ייז קולנועי פופולרי. הניסיון לא צלח ו"דרקולה" היה לכישלון, אבל אוונס לא נשאר בלי עבודה והיה אפשר לראות אותו בסדרה "תשעה זרים מושלמים" ובסרט "היפה והחיה" בתפקיד גסטון. בקרוב, נראה אותו בעוד סרט דיסני ("פינוקיו"), וגם בגרסה האמריקאית לסדרה הישראלית "בשבילה גיבורים עפים", שתיקרא "Echo 3". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Luke Evans (@thereallukeevans)