כוכב ברודווי זוכה פרס הטוני, השחקן אנדרו ברנאפ, נבחר לשחק בגרסה הקולנועית החדשה של דיסני ל"שלגיה ושבעת הגמדים", שעתידה להצטלם באביב הקרוב בבריטניה. ברנאפ עומד לגלם תפקיד חדש ומקורי שנכתב במיוחד עבור הסרט ויככב לצד גל גדות, שנבחרה לתפקיד אימה החורגת והמרושעת של שלגיה, אותה תגלם השחקנית רייצ'ל זיגלר ("סיפור הפרברים"). 

על פי הדיווח של "אנטרטיינמנט וויקלי", ברנאפ  נבחר לשחק תפקיד חדש, שלא הופיע בסרט האנימציה המקורי משנת 1937. המשמעות היא שהוא לא יגלם את תפקיד הנסיך, אבל זה ככל הנראה דבר טוב, כי זה אומר שנראה אותו על המסך הרבה יותר, כי כידוע, הנסיך שמציל את שלגיה מופיע רק במערכה האחרונה של אגדת הילדים המפורסמת. 

אנדרו ברנאפ (צילום: Theo Wargo, GettyImages)
אנדרו ברנאפ | צילום: Theo Wargo, GettyImages

הישראלים עוד לא מכירים את ברנאפ, אבל זה עומד להשתנות. השחקן בן ה-30 מוכר בעיקר בזכות התפקיד של טובי דרלינג במחזה הגאה "הירושה", עליו זכה בפרס טוני לשחקן ראשי במחזה, שעוקב אחרי מספר דורות של הומואים בניו יורק, אחרי פרוץ מגפת האיידס. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by andrew burnap (@atburnap)

ברנאפ, שכיכב באחד מהמחזות הגאים המצליחים ביותר בשנים האחרונות, סיפר בפתיחות בעבר איך התפקיד הגאה אותו גילם השפיע על תפיסת המיניות שלו ועזר לו לגלות חלקים חדשים בעצמו, אותם לא הכיר לפני כן. "בנימה רצינית, זה פתח אותי למיניות הדי נזילה שלי", אמר השחקן בראיון למגזין גלאמור UK, אחרי שנשאל מה הוא למד מהתפקיד. "אני באמת חושב שזה נתן לי רשות להבין צד בי שלא נתתי לו קול או שחקרתי לעומק לפני כן, וזה דבר יפה". 

"לפני ההשתתפות שלי במחזה הגדרתי את עצמי כסטרייט", הוא ענה כשנשאל מה הוא מרגיש בנוגע למיניות שלו. "נדמה שלי שהרווחתי מהפריבילגיה שהניחו שאני סטרייט כל החיים שלי, אבל אני לא מגדיר את עצמי כזה. אנשים פשוט הניחו שאני סטרייט, וזה קשה בגלל שאני במקום בחיים שלי בו אני מרגיש שאני במעין התרחבות וכניסה לגרסה המלאה של עצמי, חלק מזה דרך המיניות שלי. אני נופל בערך לקטגוריה של סקרנות, תהיות וניסיון להבין את עצמי לחלוטין. זה מקום מאוד פגיע ומפחיד להיות בו, אבל גם מאוד יפה". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by andrew burnap (@atburnap)