משפחת המלוכה מתעסקת בימים אלה לא רק בדאגה לשלומה של הנסיכה מווילס קייט מידלטון, לאחר שחשפה כי היא עוברת טיפולים כימותרפיים, אלא גם בדיווחים על מחזה חדש שעתיד לעלות לבמה ויכלול עלילה בה הנסיך ג'ורג', בנם של הנסיך וויליאם וקייט, יוצא מהארון. 

ג'רמי או האריס, שחקן ומחזאי הוליוודי בברודווי שיצר הפקת התיאטרון השנויה במחלוקת Slave Play ("משחק עבדים") ואולי מוכר לכם מהסדרה "אמילי בפריז", הקים לאחרונה חברת הפקות חדשה, ואחד הפרויקטים הראשונים שלה הוא הפקת תיאטרון שתדמיין "עתיד לא רחוק בו הנסיך ג'ורג' יצא מהארון", כך על פי הדיווח

שם המחזה העתידי יהיה ככל הנראה "Prince Faggot" (הנסיך המתרומם), וראוי לציין כי המילה השנייה היא מילת גנאי קשה להומואים שלא מקובלת בימים אלה, אך כנראה לא תצונזר מההצגה. המחזה נכתב על ידי הסופר והמחזאי הקנדי הגאה ג'ורדן טנהיל, שכתב גם את הרומן האירוטי "המאזינים", שבימים אלה מקבל גרסה טלוויזיונית לרשת BBC בכיכובה של השחקנית הבריטית רבקה הול. 

ג'רמי או. האריס (צילום: Lionel Hahn, GettyImages)
ג'רמי או. האריס | צילום: Lionel Hahn, GettyImages

זו לא תהיה הפעם הראשונה שבה הנטייה המינית של השני בתור לרשת את הכתר מעסיקה יוצרים או את החברה הבריטית. בעבר הנסיך היה השראה לדמות אינסטגרמית של יוצר הסדרה "איש משפחה", גארי ג'נטי, שהתפתחה בשלב אמוחר יותר לסדרת האנימציה "הנסיך" של HBO. בעבר הרחוק יותר, בשנת 2017, איש הדת האנגליקני הכומר קלווין הולדסוורת' עודד את המאמינים להתפלל שהנסיך ג'ורג', אז רק בן 4, יגדל להיות הומו, זאת כדי שיקדם נישואים גאים בכנסייה. 

יכול להיות כי הידיעה על המחזה החדש תופסת את משפחת המלוכה בטיימינג לא נוח, מספר ימים אחרי שקייט מידלטון הודיעה כי היא עוברת בימים אלה טיפולים כימותרפיים בעקבות מחלת הסרטן בה לקחתה. בחודשים האחרונים נאלצו הנסיך ג'ורג', אחותו הנסיכה שרלוט (8) ואחיו הנסיך לואי (5), להתמודד עם שלל תיאוריות קונספירציה לגבי בריאותה ומקום הימצאה, שהתעוררו בשל היעדרותה בחודשים האחרונים מאור הזרקורים.