חודשים רבים וארוכים עברו מאז הוציא הראפר הגיי זוכה הגראמי סינגל חדש, אבל בסוף זה הגיע. ליל נאס X ביים יחד עם גיבסון האזרד את הקליפ לשיר "Holiday", שמתרחש בשנת 2200 ועוקב אחרי סנטה סקסי ועתידני. על אף אווירת חג המולד המובהקת, השיר לא יזכה להיכנס לפלייליסט החגים המסורתי וזאת בגלל הטקסט הבוטה והשובב של הראפר. 

למרות זאת, ליל נאס X חוגג את הצלחת השיר (שהגיע כבר ל-14 מיליון צפיות) וזוכה לאהבה רבה ממעריציו וחברי הקהילה הגאה. "ליל נאס X שר על סוגיות קוויריות אמיתיות", פרגן מעריץ אחד בטוויטר, ואחר בחר שוב להדגיש כמה הנוכחות שלו חשוב בתעשיית המוזיקה: "למה אנשים מתנהגים כאילו זה לא עניין כזה גדול שליל נאס X הוא ראפר הומו שחור? זה בהחלט עניין גדול".

ליל נאס X עוקץ בשיר את תעשיית המוזיקה, שלא פרגנה להצלחת סינגל הפריצה שלו, "Old Town Road", כשהוא שר: "אף אחד לא ניסה להכניס אותי, אף אחד לא פתח לי דלתות". בשיר הוא גם מצליח להשיב לתגובות ההומופוביות שהוא מקבל, בעיקר מתוך קהילת ההיפ הופ. רק בחודש שעבר צייץ בארסיות הראפר פיפטי סנט "מה לעזאזל", בתגובה לתחפושת ההיסטרית שלו ליל נאס לניקי מינאז' (ואם פספסתם, אתם חייבים לראות אותה). 

מאז יצא הראפר מהארון הוא חושף כל פעם עוד קצת מהאישיות הקווירית שלו. עכשיו, בין השורות, ליל נאס X מדבר ישירות על ההעדפות האישיות שלו כשזה מגיע למיטה: “I might bottom on the low, but I top shit”. אין דרך ראויה לתרגם את המשפט הזה לעברית, אבל ליל נאס משתמש במשחק מילים כדי להדגיש - אני אולי פסיבי, אבל אני עדיין בטופ. 

ליל נאס איקס בטקס פרסי הבילבורד (צילום: Amy Sussman/BBMA2020, GettyImages)
אולי פסיבי, אבל עדיין בטופ. ליל נאס X | צילום: Amy Sussman/BBMA2020, GettyImages