כאילו שחייה של בריטני ספירס לא מספיק גדושים בצרות, עכשיו היא גם צריכה להתמודד עם זכרונות העבר המרירים של אנשים שעבדו איתה. אחד מהם הוא ג'רמי ג'וזף, הבעלים של המועדון הלונדוני הגאה והמפורסם G-A-Y, שאירח במהלך השנים את כל כוכבות הפופ האייקוניות בעולם, ביניהן מדונה, ליידי גאגא ואפילו אדל. 

ג'רמי התארח בבפודקאסט המעריצים של קיילי מינוג, The Diminutive Collection ונשאל אילו אמנים זלזלו בו ולא יזמין שוב. הוא לא חשב פעמיים או ניסה להראות התלבטויות לפני שירה את התשובה: "בפעם הראשונה שבריטני ביטלה, זה קרה כמה ימים לפני האירוע", הוא נזכר, "אלה היו הימים הראשונים של המועדון והיא הגיעה כדי לקדם את 'טוקסיק', אבל פתאום לא חשה בטוב ואמא שלה הגיעה ולקחה אותה חזרה הביתה". מבאס, אבל קורה.

אבל הסיפור לא נגמר כאן וג'רמי הנסער המשיך לספר על הפעם השנייה בה הכוכבת עשתה לו צרות: "רצינו להפתיע את הקהל וכל מה שהיא הייתה אמורה לעשות זה לעלות על הבמה ולנופף לשלום. זה כל מה שהיא הייתה צריכה לעשות. זאת הייתה מסיבת יום ההולדת שלה, הבאנו לה עוגה ותכננו שהקהל ישיר לה. פתאום קיבלנו טלפון מהאבטחה והם הודיעו שהיא לא תגיע. אמרנו בסדר, לא הודענו לקהל והמשכנו עם הלילה שלנו".

ההרמות במועדון נמשכו כרגיל ולקראת חצות קיבל ג'רמי טלפון מפתיע ממערך האבטחה של בריטני, שבישר שהיא בדרך למועדון ותגיע תוך חמש דקות. "התחלנו להכין הכל במהרה ולפתע היא נכנסה. בחורה שקטה למדי יש לציין. פינינו לכבודה את הבמה". 

ברגעים אלו ממש, כשהבמה ריקה במיוחד לכבודה והקהל ממתין בציפייה נרגשת לראות אותה, ספירס פנתה אל ג'וזף ואמרה שהיא לא עולה. "אמרתי לה למה את מתכוונת? הרי הבמה מחכה רק לך, אנחנו מוכנים להתחיל", הוא נזכר, "היא לא ייחסה חשיבות רבה לאירוע ואמרה 'אוי לא, אני לא יכולה לעשות את זה'". 

בריטני ספירס (צילום: J. Merritt, gettyimages)
צילום: J. Merritt, gettyimages

בגלל הסירוב של בריטני, ג'וזף נאלץ לעלות לבמה מובך ולעדכן את הקהל במתרחש: "היי, היא כאן, אבל היא לא הולכת לעלות על הבמה". כל זה כמובן קורה בזמן שבריטני מביטה בו מאחורי הקלעים ושומעת את שריקות הבוז של הקהל. 

"החרטה הכי גדולה שלי היא שלא תפסתי לה את היד ומשכתי אותה לבמה", קינח ג'וזף בסוף הפודקאסט, "לא חשפתי אותה מתוך כבוד, אבל הייתי צריך להוציא אותה לבמה ולומר 'היא כאן! אני לא משקר'. אני זוכר שהמנהל שלה שאל אותי אם אני רוצה תמונה איתה. פשוט הלכתי. עברתי איתה גיהנום עלי אדמות".