גולדה רושובל, שמגלמת את המלכה שרלוט בסדרה ההיסטרית של נטפליקס, "ברידג'רטון", הייתה מוכרת לפני הסדרה בעיקר כשחקנית תיאטרון, אבל עכשיו היא מתחילה להתרגל למעמד החדש שלה כאחת הכוכבות הגאות הבולטות בעולם. בראיון למדור הרכילות "פייג' סיקס", היא סיפרה כמה היא גאה להיות שחקנית שחורה ולסבית בסדרת טלוויזיה כל כך מצליחה. 

"אין בסביבה הרבה שחקניות לסביות ושחורות ואני מבורכת להיות אחת מהן", היא אמרה. "אני לא אומרת שאני מדברת בשם הקהילה, להיפך, אני רק קול קטן בה, אבל אני חושבת שכל אחת מאיתנו שמביעה את הקול שלה, אפילו אם הוא קטן, יוצרת משהו גדול ונפלא לדור הבא, שיראו את עצמם ויהיו גאים. אני מאוד גאה במי שאני". 

מתוך "ברידג'רטון" (צילום: Liam Daniel, Netflix)
גולדה רושובל | צילום: Liam Daniel, Netflix

סדרת הדרמה התקופתית, שהפכה להצלחה בינלאומית, כבר זכתה בתואר הסדרה הנצפית ביותר בנטפליקס בכל הזמנים. שונדה ריימס וכריס ואן דוסן, שהפיקו את הסדרה, זכו לשבחים רבים לא רק על האסקפיזם הנפלא שסיפקו לקבל בתקופה כמו זו, אלא בעיקר על כך ששברו את הליהוק הלבן המסורתי והציגו היסטוריה חלופית בה אנשים שחורים הם גם בני אצולה ומלכים. 

"במשך זמן רב מי שסיפר את הסיפורים היו אנשים פריווילגים", אמרה רושובל והוסיפה שהזמנים משתנים, וכעת הגיע הזמן של אחרים לספר את הסיפור מנקודת המבט שלהם. "הדלת נפתחה עבור אנשים שחורים וחומים, כמו שונדה ריימס, טיילר פרי, אופרה ווינפרי וגם ריאן קוגלר. המסע לא נגמר, אבל הוא בהחלט הולך לכיוון טוב".