אריאנה גרנדה הפכה לזמרת הכי מושמעת בהיסטוריית קרבות הליפ-סינק של "המירוץ לדראג של רופול" וגברה על זמרות כמו בריטני ומדונה, שנמצאות כעת יחד במקום השני. פופ קרייב הודיעו בעמוד הטוויטר שלהם על ההישג של הזמרת, ומנו את שבעת השירים שהושמעו במהלך הקרבות בין מלכות הדראג: Break Free, Greedy, Bang Bang, Into You, Problem ו- One Last Time.

בפרק ששודר בשבוע שעבר, יוטיקה וסימון התמודדו זו מול זו לצלילי השיר השביעי, no tears left to cry, כשאת קרב הליפסינק ניצחה סימון ואילו יוטיקה סיימה את דרכה בתחרות. מיד לאחר הפרסום הגיבה אריאנה בטוויטר בהתלהבות: "זה הכבוד הכי גדול אני לא מפסיקה לצרוח".

אריאנה שיתפה את החדשות המשמחות גם באינסטגרם והמשיכה: "זה הכבוד הכי גדול בכל הזמנים. אני כל כך מאושרת ומלאת תודה לרופול. אף אחד לא מבין מה המשמעות של זה עבורי". כזכור, אריאנה זכתה לאחרונה בפרס הגראמי על שיתוף הפעולה שלה עם ליידי גאגא בשיר Rain On Me, אבל נראה כי השיא האחרון מרגש אותה אפילו יותר. 

כאמור, מדונה ובריטני נמצאות שתיהן במקום השני, כל אחת עם שישה שירים שהושמעו בתוכנית, ובמקום השלישי נמצאות ריהאנה, אריתה פרנקלין וויטני יוסטון, כל אחת עם חמישה שירים שהושמעו במהלך קרבות הליפסינק. למעשה, הזמרת היחידה ששיריה הושמעו בתוכנית יותר משל אריאנה היא המלכה רופול בעצמה, אבל אף אחד לא מופתע מזה.