הנשיקה הגאה בין הראפר ליל נאס X לרקדן ההורס יאיי אריזה ממשיכה למשוך המון תשומת לב, ועכשיו היא מגיעה מכיוונה של מלכת הפופ בכבודה ובעצמה. 

כזכור, הנשיקה עשתה היסטוריה קטנה אחרי שהפכה לנשיקה הראשונה בין שני גברים שחורים שמשודרת בפריים טיים (והנשיקה הגאה הראשונה בטקס פרסי ה-BET). אבל מלכת הפופ לא הצליחה להתאפק ולפרגן ופרסמה באינסטגרם סטורי שמזכיר לכולם שהיא, ולא ליל נאס X, עשתה את זה עוד קודם עם כריסטינה אגילרה ובריטני ספירס בטקס פרסי ה-VMA ב-2003. 

לפני 18 שנים, הנשיקה הלסבית הכפולה של השלישייה עשתה הרבה מאוד רעש, אבל לא בגלל שהיא פרצה את הדרך או קידמה בצורה כלשהי להט"ב, אלא בגלל שזו הייתה עוד דרך בה מדונה השיגה לעצמה פרסום. הסטורי הקטנטן של מדונה הצליח להכעיס לא מעט אנשים, שפנו לרשתות החברתיות כדי להביע את הזעם ע מלכת הפופ, בפעם המי יודע כמה. 

"האישה שליטרלי גנבה והלבינה אלמנטים מהתרבות הקווירית השחורה, וגלגלה עליהם מלא כסף עם ווג, עושה שריר לאמן גאה שחור עולה בן 22 על נשיקה גאה - כשהיא בעצמה סטרייטית?", שאל את עצמו אחד הגולשים. אחר אף הוסיף: "מדונה כל כך קטנונית ולא מסוגלת להבחין בין הצלילים השונים. אני רואה נשים לבנות מתנשקות בברים כל הזמן, אבל לראות גבר שחור משחק גבר שחור אחר מול קהל שחור ברובו זה לגמרי אחרת". 

הביקורת רק הלכה והחריפה, ומי שדווקא יצא להגנתה של מדונה היה לא אחר מאשר ליל נאס X בעצמו. השניים הכירו במהלך מסע ההופעות הכושל שלה, Madame X, ואפילו שתו יחד בירה. את המפגש המקרי מדונה אפילו שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה. "אני ומדונה חברים, זאת רק בדיחה", צייץ בטוויטר הראפר הגאה בתקווה להרגיע את הרוחות והוסיף: "חשבתי שכולכם יודעים שאנחנו חברים". 

הנשיקה של ליל נאס X, לעומת זו של מדונה, באמת פרצה דרך, אבל אי אפשר לקחת ממלכת הפופ את התרומה האדירה שלה לקהילת הלהט"ב - במשך שנים, היא נלחמה בהומופוביה בהופעות שלה, העסיקה רקדנים להט"בים וקראה לשוויון זכויות מעל כל במה אפשרית. אז הפעם, אבל רק הפעם, נסלח לה.