השחקן האירי הגאה פרה פי ("הוקאיי", "סינדרלה"), הצטרף לצוות השחקנים של סדרת הפנטזיה המוזיקלית "עיירה קטנה", שמפיקה בימים אלה דיסני ומיועדת להיות סדרת ההמשך של הסרט האייקוני "היפה והחיה". הסדרה אמורה להצטלם באביב הקרוב ותעלה לשירות הסטרימינג של דיסני בתחילת 2023, כך שלא נצטרך להמתין יותר מדי זמן עד שנראה את כל היופי הזה על המסך. 

הסדרה עצמה תתמקד בחברות בין לה-פו (השחקן ג'וש גאד) וגסטון (הלארד לוק אוונס), וגם על על אחותו החורגת של לה-פו, טילי (בריאנה מידלטון), שמסתירה סוד אפל מעברה. על פי הדיווח של אתר הבידור "דדליין", פי יכנס לנעליו של הנסיך בנואה ברליוז, חבר ילדות של טילי שגדל להיות נסיך יפה תואר, כריזמטי ומאוד בטוח בעצמו. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Fra Fee (@fra_fee)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Luke Evans (@thereallukeevans)

עדיין לא ברור אם הדמות של הנסיך ברליוז תהייה קווירית או לא, אבל כך או כך תמיד מדהים לראות שורה של תפקידים קווירים ושחקנים גאים משתתפים בהפקות ענק כמו זו. כידוע, השחקנים לוק אוונס ופרה פי כבר יצאו מהארון בעבר, ולמרות שגאד עצמו הוא סטרייט להפליא, דמותו של לה-פו היא הכי קווירית שרק אפשר, והאהבה שלו לגסטון בולטת לכל אורך הסרט המקורי. 

"מאוד נרגש להצטרף להפקה", כתב פרי אחרי הפרסום. "הנער הקטן שצפה בחיה הופכת לנסיך בוידאו - נרגש אפילו יותר". גם חבריו לסט הביעו לא מעט התרגשות מהצטרפותו של פי. "אני מתרגש מאוד שפי המבריק מצטרף לצוות השחקנים שלנו", צייץ השחקן גאד, שהוא גם אחד מיוצרי הסדרה, "הוא כל כך טוב בסדרה 'הוקאיי' ואנחנו סופר מתרגשים שיש לנו אותו". 

פי הוא לא השחקן הגאה היחיד שעושה הדים בעולם המתחדש של דיסני. כפי שכבר דיווחנו, גם זוכה פרס הטוני, השחקן אנדרו ברנאפ, עתיד לככב בגרסה הקולנועית המחודשת של "שלגייה ושבעת הגמדים" לצד גל גדות ורייצ'ל זיגלר.