בהצלחה, ואל תדפוק את זה: מלכת הדראג המפורסמת והמצליחה ביותר בעולם שגם שינתה את חייהן של עשרות אם לא מאות מלכות ברחבי העולם, רופול, יצאה בהודעה מרגשת שעתידה לשנות את עולם הטלוויזיה הלהט"בי. 

מגזין הטלוויזיה "הוליווד ריפורטר" מדווח כי רופול עומד להסתער על שוק הטלוויזיה המתוסרטת, אחרי שחתם על עסקה עם סוני בה הוא עתיד להקים - שימו לב - חברת הפקות משלו, שתקרא RuCo. כחלק מההסכם החדש ובתור צעד ראשון, תפיק חברת ההפקות החדשה מספר סדרות מתוסרטות חדשות. "לא רק שאני מתרגש להצטרף למשפחה הטלוויזיונית של סוני, אבל אני גם אסיר תודה על ההזדמנות לספר סיפורים ייחודיים שידחפו את השיח קדימה", כתב רופול אחרי החתימה על ההסכם. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by RuPaul (@rupaulofficial)

העסקה החדשה הזו תציב את רופול בראש מספר הפקות טלוויזיוניות להט"ביות חדשות, ביניהן קומדיות, דרמות ואפילו תוכניות אנימציה. רופול עצמו לא הכריז אם הוא עצמו יופיע בהפקות החדשות, אבל הבטיח כי האחריות החדשה לא תשפיע בשום צורה על העבודה המוצלחת בתוכנית הקאלט "המירוץ לדראג". את החברה החדשה ינהל ג'יי מרקוס. 

הידיעה המרגשת הזו מגיעה אחרי שרופול שבר שיא היסטורי בטקס פרסי האמי שהתקיים בחודש שעבר, אז זכה בפרס "תחרות הריאליטי הטובה ביותר". זו הייתה זכייתו ה-11 של רופול בפרס האמי, מה שהפך אותו לאמן השחור המצליח ביותר בהיסטוריה של הטקס.