הזמרת ליזו מוכיחה פעם נוספת את המוניטין שלה בתור אחת שלא מתפשרת על קבלה עצמית ואהבה באשר היא, אחרי שהעמידה צלם פפראצי במקום שטעה שוב ושוב בלשון הפנייה כלפי דמי לובאטו. 

סרטון קצר שעלה לטוויטר הציג את זוכת שלושת פרסי הגראמי מצטלמת ומתחבקת עם מעריצים, בזמן שהיא מתייחסת בקצרה להופעות הקרובות המתוכננות לה בפסטיבל הג'אז של ניו אורלינס בסתיו הקרוב. 

אחד הצלמים שהיו במקום פנה לליזו ושאל אותה שוב ושוב אם היא מתכוונת להופיע יחד עם לובאטו, שגם עתיד.ה להופיע בפסטיבל. הצלם התייחס פעם אחר פעם אל לובאטו בלשון נקבה, זאת אחרי שהזמר.ת יצא.ה מהארון לאחרונה כא-בינארי.ת וביקשה לפנות אליה בלשון They (לשון פנייה נטולת מגדר). 

"האם את הולכת להופיע איתה?", שאל הכתב וליזו ענתה בנימוס כי לובאטו והיא שוחחו בטלפון. בפעם השנייה היא כבר פנתה אליו וענתה בנימוס, אבל בטון נחרץ: "They". הכתב, שהיה ככל הנראה מרוכז יותר בשאלות מאשר בתשובות, המשיך ושאול: "להגיד לצוות שלה לדבר עם הצוות שלך?", אז העמידה ליזו אותו על טעותו והסבירה את הכוונה שלה: "הצוות שלו.ה. דמי משתמש.ת בלשון פנייה They", אז הבין הצלם את הטעות, ביקש סליחה והודה לליזו על התיקון. 

לובאטו נחשף.ה לסרטון והביע.ה הערכה גדולה לליזו באינסטגרם. "את פאקינג מלכה, אני אוהב.ת אותך", כתב.ה לצד הסרטון. "תודה לך". נכון לכתיבת שורות אלה, הסרטון זכה למיליוני צפיות ברשתות החברתיות וסוקר באתרי הבידור והמוזיקה הגדולים בעולם. 

דמי לובאטו (צילום: מתוך האינסטגרם)
דמי לובאטו | צילום: מתוך האינסטגרם

לובאטו יצא.ה מהארון בחודש מאי, אז סיפר.ה למעריצים באינסטגרם כי לשון פנייה נטולת מגדרה "מייצגת בצורה הטובה ביותר את הפלואידיות שאני מרגיש.ה ומאפשרת לי להגיד הכי אמיתי.ת ואותנטי.ת לאדם שאני עוד לומד.ת לגלות".