זאת כנראה הייתה אחת ההופעות הכי הומואיות וסקסיות שאי פעם ראינו. ליל נאס X, הראפר הגאה פורץ הדרך, הגיע לדפוק הופעה בתוכנית סיום העונה ה-46 של "סאטרדיי נייט לייב" והצליח פעם נוספת להפוך אותה לבלתי נשכחת. 

בפעם הראשונה מאז פרוץ מגפת הקורונה ובמיוחד לכבוד הפרק החגיגי, התאפשר להפקה לארח קהל מחוסן באולפנים במנהטן, שראה במו עיניו את תקלת המלתחה המשעשעת שהתרחשה קצת לפני סוף ההופעה הלוהטת של הראפר. 

ליל נאס X עלה להופיע עם הלהיט המדובר "Montero", כשהוא לבוש בבגדי עור ומלווה בשישה רקדנים נטולי חולצה. השיר המצליח, שהוא גם שיר הנושא של האלבום הבא של הכוכב, הצליח למשוך המון תשומת לב בזכות הקליפ שלו, בו נראה הראפר מבצע לאפ דאנס ללא אחר מאשר השטן בכבודו ובעצמו. 

בתחילת ההופעה עמד הראפר לבדו על הבמה, כשהוא אוחז בעמוד המפורסם ששולח אותו לגיהנום. לאט לאט הצטרפו אליו שאר הרקדנים למופע הסקסי, נגעו בלי סוף בזמר, הרימו אותו באוויר ובשלב כלשהו אחד מהם אפילו ליקק את הצוואר שלו. 

לקראת סוף ההופעה חזר הראפר לעמוד, ככל הנראה כדי לעלות עליו ולבצע איזה סיבוב, אבל אחרי סקוואט אחד קטן נראה ליל נאס X מחזיק את המפשעה שלו ופוער את את הפה בתדהמה. אחר כך הוא חייך במבוכה והמשיך את ההופעה עד הסוף כמו מקצוען אמיתי, אבל לא הוריד את היד מהאזור הפגוע והיה די מאופק בתנועות, וזה כבר היה השלב שבו היה ברור לכולם שהמכנסיים פשוט לא עמדו בעומס. כמה דקות אחרי סיום ההופעה צייץ הכוכב בטוויטר "לא המכנסיים שלי נקרעו בשידור חי בטלוויזיה". 

זו הייתה הפעם השנייה בה ליל נאס ביצע את השיר בתוכנית. הפעם הוא חבר לכוריאוגרף שון בנקהד, אבל נדמה שהתנועות היו קצת יותר מדי עבור המכנסיים הצמודים. המלצה חמה - פעם הבאה תעלה עם שורטס.