זו כבר הפכה למסורת של ממש בשירות הדואר בנורווגיה, שהתחיל להשיק לפני שנתיים בסביבות חג המולד סרטוני פרסומת מושקעים באווירה חגיגית, להם מצפים תושבי המדינה בכל שנה מחדש כמעט כמו שאנחנו מחכים בסבלנות לפרסומת הבאה של אילן פלד, או להכרזה של עופר ניסים על מסיבת הגאווה.

השנה החליטו בארגון לציין 50 שנה להחלטה ההיסטורית לביטול האיסור על הומוסקסואליות במדינה, עם סרטון הפרסומת "כשהארי פגש את סנטה", שהצליח לגרור לא רק לא מעט צפיות, אלא גם ים של תגובות.

לצערנו אין כתוביות לסרטון, אבל מספיק רק לצפות בו כדי להבין מה קורה. הפרסומת מתחילה כשהארי מתעורר באמצע הלילה והולך לשתות כוס מים, אז הוא נתקל בסלון ביתו בסנטה קלאוס בכבודו ובעצמו בדיוק רגע אחרי שנכנס דרך הארובה ורגע לפני שהוא משאיר את המתנות. השניים מחליפים מבטים וסנטה בורח, אבל זאת ממשיך לחזור בשנים הבאות, בעוד הארי מחכה ומצפה לפגישה הבאה. 

באחת השנים, הארי מתלבש במיוחד לאירוע השנתי ונרדם בסלון, אז סנטה לא ממהר לברוח, מתיישב על הספה ומספר להארי ש"הוא נוחר. אני אחזור בשנה הבאה". בפגישה הבאה סנטה כבר נשאר קצת יותר זמן ומציג להארי את כוח הקסם שלו, וכך לאט לאט השניים מפתחים קשר עמוק יותר, עד כדי כך שהארי כבר סובל מגעגעועים ושולח לסנטה מכתב לקוטב הצפוני בו הוא כותב בפשטות: "סנטה היקר, כל מה שאני רוצה לחג המולד הוא אתה", כמילות השיר המפורסם של מריה קארי. 

ואז מגיע הרגע בו סנטה מספר להארי שביקש עזרה משירות הדואר של נורווגיה בחלוקת המתנות, לכן יוכל להישאר קצת יותר מהרגיל - ואז השניים מתנשקים, ועל המסך מופיע הכיתוב: "בשנת 2022, ימלאו 50 שנים להחלטה שזה חוקי לאהוב את כל מי שאתה רוצה בנורווגיה". 

"הפרסומת הזאת צריכה להגיע עם 'אזהרת טישו'. היא כל כך יפהפיה. תודה לכם", כתב אחד המגיבים ביוטיוב. אחר הוסיף "נדמה לי שאני צריך להתחיל ללמוד נורווגית", ואודה ריי, מארגון הלהט"ב הנורווגי "פרי", מסר למגזין הפרסום "''קאמפני" כי "עבור רבים מאיתנו, חג המולד הוא זמן לבלות עם האנשים שאנחנו אוהבים, וזה נחמד לראות ששירות הדואר מראה שאהבה שייכת לכולם, ללא קשר לנטייה, גיל, או אפילו אם אתה חי בקוטב הצפוני".