ליל נאס אקס הצטרף הלילה במהלך טקס פרסי ה-MTV לרשימה מפוארת שהחלה בעשור הקודם עם ליידי גאגא, המשיכה עם ריהאנה, סיירוס, סוויפט, ביונסה ונחתמה עם דה וויקנד. אם זה לא היה ברור עכשיו - הראפר הגאה קטף את הפרס הנחשב ביותר, קליפ השנה, על "Montero", והפך לאחד מכוכבי הפופ הגדולים ביותר בעולם. 

אבל קצת לפני שקטף את הפרס וצעק "אג'נדה הומואית בכל הכוח" לקהל, ושחזר את סצנת המקלחת המפורסמת מהלהיט "Industry Baby", צעד ליל נאס על השטיח האדום בגרסה משלו ללוק הבלתי נשכח של ליל קים מאותו הטקס בשנת 1999. קשה להתחרות באאוטפיט האייקוני ההוא. למי שלא זוכר ליל קים לבשה חצי סרבל סגלגל עם מדבקת פטמה ופאה תואמות. ליל נאס לעומתה לבש גרסה קצת שונה בצבע לילך, עם שובל ומחשוף כתף, בעיצוב ורסאצ'ה. 

ליל קים וליל נאס X  (צילום: ליל נאס: Axelle/Bauer-Griffin | ליל קים: KMazur / Contributor, GettyImages)
ליל קים וליל נאס X | צילום: ליל נאס: Axelle/Bauer-Griffin | ליל קים: KMazur / Contributor, GettyImages

אז איזו מהליליות עשתה את זה טוב יותר? בוא נגיד את האמת, אבל טעם ועל ריח תמיד אפשר להתווכח, אבל להשחיר על אדם בתוך הפרצוף שלו זה קצת פחות קלאס, וזה בדיוק מה שעשתה מנחת MTV, ג'מילה מוסטפה, למלך הנשף דקה לפני שהוכתר. 

"אני שמח, אני נראה טוב", אמר ליל נאס לפני ששאל את המנחה אם היא מרגישה אותו הדבר. "תשמע", היא ענתה. "אני לא הולכת להגיד שאני שונאת את זה, אז בוא נתקדם אוקיי?", והמשיכה עם שאר השאלות שלה למי שבדרך כלל עונה בחזרה להשחרות. 

"איפה השקר? את אמורה לשקר", כתב אחד ממשתמשי טוויטר בתגובה לקטע. "הייתי בהלם שהיא דיברה ככה", כתב גולש אחר, ושלישי עקץ: "המראיינת עובדת אצל דה בייבי" (הראפר שהסתבך בלי סוף עם ההומופוביה של עצמו). אבל לא כולם התעצבנו על הקטע וחלק פשוט ציינו שהמנחה בסך הכל עשתה את העבודה שלה, וענתה בכנות, ואחד הגולשים אף ערך השוואה בין ליל נאס לריק ג'יימס. יאחתי, בחיים לא שמעת על פאלש?