הקיץ אמנם אוטוטו מסתיים ומועדונים ומסיבות אין ממש כבר חצי שנה, אבל זה לא אומר שאי אפשר ליהנות מלהיט קיצי לוהט, במיוחד כשחתומים עליו שניים מהדיג'ייז הכי טובים שיש לישראל להציע: עופר ניסים ומר. בלאק.

השניים יוצאים בשיתוף פעולה חדש בלייבל "Revealed Recordings", אחד הלייבלים החשובים בסצנה האלקטרונית ששייך לדיג'יי הארדוול, שדורג כדיג'יי הטוב בעולם פעמיים ונמצא כבר עשור בצמרת הדירוג.

עם בייסליין עמוק מתחת לשירה הספרדית וקצב מלא בגרוב, הטראק מביא איתו ניחוח שונה, שהופך אותו לאחד הטראקים הבולטים של התקופה. הסאונד המרענן חוצה גבולות ומשלב בין הסגנון הייחודי של ניסים לזה של מר. בלאק.

הטראק, שישוחרר רשמית מחר (שישי) ומובא כאן בהשמעת בכורה בלעדית לגולשי mako, יוצר הדים ברחבי העולם ומקבל תמיכה רחבה אצל כמה מהדיג'ייז הכי גדולים בתעשייה, ביניהם ניקי רומרו, ריאהב, אוליבר הלדנס, טימי טראמפט, קשמיר, דימיטרי וגאס ולייק מייק ועוד.

למרות שהם עובדים יחד כבר שנים, מר. בלאק ועופר ניסים חיכו לשיר המתאים כדי לשתף פעולה. בעבר מר. בלאק הפיק, יחד עם ניסים, את הרימיקסים שלו למדונה. הטראק החדש הוא הרביעי במספר מתוך אלבומו החדש של מר. בלאק, "Hybrid" שיצא ב-2021. 

"השיר הזה מאוד מיוחד בשבילי, הוא הרביעי במספר מהאלבום אבל שונה מאוד ממה שאנשים מצפים ממני", אמר מר. בלאק בשיחה עם mako. "אני מכיר את עופר שנים רבות והייתה לי את הפריבילגיה לעבוד איתו על רמיקסים למדונה בעבר. הוא אחד המפיקים הכי גדולים בישראל וגם חבר טוב. תמיד חשבנו לשתף פעולה אבל חיכינו לתזמון המושלם ולשיר הנכון. כשהרעיון, התזמון והחזון שלנו נפגשו, הצלחנו להביא את 'Mucho Bien'".

"הרעיון מאחורי הטראק היה להביא את הצליל המיינסטרימי בגישה מחתרתית יותר, השירה הספרדית הנמוכה, שהיא העוגן המרכזי של השיר, והאווירה העצבנית של ההפקה כולה באמת מספרים את הסיפור ומביאים למאזינים את החוויה שאנחנו דמיינו בראשנו", סיכם, "אני סופר נרגש, המשוב שקיבלנו עד כה מדהים"